Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Ya bende açtim bi weaponcraft
Ekran kartim 6600den dandik yani problem olabilecegini dusunuyordum. Az once butun ayarlari mediuma çekerek basladim oyuna. Ancak soyle bir sorun var bende. Herseyde abartisiz 2 dakika kadar delay var. Tam olarak soyle aslinda
Mesela kaziyorum bir yerleri maden için, inventoryme zamaninda dusuyor ore, ama kazma efekti yok sadece melul melul tasa bakiyorum. Ancak dakikalar sonra benim eleman bulundugu yerde takir takir vurmaya basliyor
Ikinci olarak, ilk girisimde skills bolumunde neredeyse hiç skill olmuyor(resting dahil). Oyundan çikip birkez daha girdigimde ancak gatheringe falan ulasabildim. Sonrada onlari hotbara suruklemekte sorun oldu. Surukleyip birakiyorum ama bir turlu hotbara dusmuyor meret. Alt tab yapip internetten biraz bakindim neden olabilir bu diye. Geri dondugumde oyuna, hotbarda duruyordu mining diridiridiridiri
Korku filmi gibi oldu ya resmen bu oyun benim için
Ekran kartindan olabilir mi ki bu ya? Ben takilma falan bekliyordum genelde oldugu gibi. Resmen oyun benimle dalga geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi karşılaştığın sorunlar herkesin en çok karşılaştığı ve burada defalarca bahsettiğimiz sorunlar. oyunda şu anda var olan 2 temel sorun işte. birisi o lagımsı senkronizasyon sorunu, ikincisi skill'lerin bazen gözükmemesi. ilki için oyuna girdikten sonra biraz bekle, silahını çek bekle hatta, çekildiğini gördükten sonra geri koy yine bekle. anında cevap vermeye başlayana kadar yap bunu, düzelince oyununa bakabilirsin.

skillerin kaybolması için ise log out - log in 'den başka çare yok şu an için. kastığın skiller gitmiyor zaten sadece görünmüyor bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu an onyamayı deneme bence ben demin böle çıktım ağaçlara vurudm taşlara vurdum dediin gibi bişey olmadı
sonra başka şehire yürüdüm öle yolda kazma salladı silahı çekti taktı ağça kesti falan takıldı öle dedim şimdilik çıkma zamanı gelmiş die çıktım

ayrıca ben de tamingi atmaya çalışıodum action bara 30 kere attım nie olmadı falna dedim sonra bi baktım 3-4 slot dolmuş onla. o da baya bi zaman sonra oldu. garip bi lag
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

bende niye hiç problem yok anlamadım, 2-3 saatir lagsız oynuyorum. türkiyeden kaynaklı bir problem olmasın bu sefer?

Portekizden baglaniyorum aga turkiye kaynakli oldugunu sanmiyorum
Lag sikintim 1-2 saatline kayboldu, tam mortis geldi aksiyona gidiyorduk(domuz avlicaktik sanirim ahaha) gene çildirdi. Herkes bodrack gel filan diyo ama kimse kipirdamiyor:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...