Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

kompile çalışan klasörü rapidden çekip oyuna girmeyi başardım fakat
İŞLEMCİ: Intel Montevina 1066 Mhz 2.13 Ghz. 3 MB Cache Bellek P7450 İşlemci
RAM: 4 GB DDR2 800 Mhz. (Max.8 GB) Ram
HDD: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer & Blu - Ray Disc READ
EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 4570

şu sistemde herşeyi sonuna kadar indirdiğimde bile 30 sn dayanabildim oyuna 2 fps felan alıyorum.
kısmet değilmiş resmen oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

fps sorunu yaşıyanlar gölgeleri kapatmanız yeter. olmassa screen percentage var onu biraz azaltırsanız bile hızlanıyor oyun baya.

@alfheim saburra powder alaşımları yaparken kullanılıyor.

şu anda npc ve mob ların oturmamış olmasının sebebi ai oyuna ekli değil şu anda, bu ay sonu gelicek olan patchle eklicekler onuda umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

vent te neden kimse konuşmuyor?

bide guild house lootlanmış sanırım.cuprum nerde?

bide benım bi char evde kilitli kaldı üstümde iron sword ve biraz armor var dier çhar a vermem lazım.

guild bank e koyamıyorum.en kötü bi arkdaş gelsin ben grey olayım öldürsün beni lootlasın.ben dier charla gelip lootu geri alayım.

ventte kimseden ses yok
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben patchlerin olduğu torrenti indirdim.
launcherı kurdum, launcherı hiç çalıştırmadan sırasıyla 4 tane patchi yaptım ama şimdi launcherı açınca error getting patch notes die bi hata alıyorum, direk updaterı çalıştırınca da error: uzak sunucuya bağlanamıyor hatası alıyorum. var mı önerisi olan ?
edit: üst üste 10 kere falan updater çalıştırınca bi tanesi denk geldi yeni launcher indiriyo şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

guils sitesine dun aksam yazdim ev bankasina guvnmenin kilitli evlere girmenin yollari var. Gecen birisi girip almistir. Evin kapisini kilitlemeyhi de unutmus olabilirsiniz. Oyuna ve vente islerden dolayiu giremiyorum, biz oldugumuzda genelde muhabbet eksik olmuyordu su iki gun idare edin artik, kaynasin aranizda, oyun tek basina oynanacak bir oyun degil
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi tutorial filam yokmu? Oyuna girdim bööle etrafa bakındım adam kestim, hayvan tameledim de... Ne bilim ne etcem daha? Uo daki gibi mezarlık flm yokmu. Nerden para alcam ben, mage açtım sanırsam ama ne reg var ne de reg almaya para. Craft yapmak istemiyorum, ne yapabilirim başka ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...