Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Connected to server but unable to authenticate your login name and password. Make sure you entered the correct global server password or the password for your unique login name.

vent e girmeye çalıştım ama anlamadım nedir bu?

biraz yardımcı olun lütfen siteye kayıt oldum evi bulmaya çalışcam. siz evin yanındasınız deil mi?

ben recruit açtım mevzu olursa gelirim, siz gather ederken korurum falan die. ama benım de 80 woodcuttingim var 100 yapıcam gather da yaparım, dövüşürümde half breed thursar kallard açtım.tam bi savaş makinesiyim yani doru silah ve doru armor la feci işe yararım.shiled craft da yapıcam dendrology okuyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

[isoHunt] Mortal Online Beta Set Up 2.6.2010 [Demonoid]

Bu dosyayı indirdim sonra MOSetup ı çalıştırdım yükledim Patch1 klasöründeki mopatch0to05 i çalıştırınca tarama yapıyor sonrada
"software not found" mortal online ı tekrar yükleyin hatasını veriyor.Birkaç kere denedim sildim yeniden yükledim ama hep aynı hata.Var mı bir çözümü?
Sosyal ağlarda paylaş

gelemiyorum işte
ondan yardım istedim

Connected to server but unable to authenticate your login name and password. Make sure you entered the correct global server password or the password for your unique login name.

diyor anlamadım.yeni sayılırım ventte.

server bilgilerini falan girdim.ama olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...