Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar soyle bir hata daha var. Bir arkadas kitaplar gozukuyorsa problem yok demisti. Bende her yerde Extraction kitabini ariyordum. Cogu vendora baktim bulamadim ve onlardan baska farkli vendor olmadigi kanaatina varinca geriye oyunu 0 dan yuklemek kalmisti. Oyunu 0 dan kurdum gozukmeyen kitaplar geldi vendorlara. Daha dogrusu onceden kismi olarak goruyormusum.

Birde bug bisi var sanirsam. Atla kosan birinin onune gectim. Yere dusurdu beni Guards cektim herif öldü :). Yanlislikla vurdu mu yoksa at carpinca herif crim mi oluyor daha tam cozemedim. Bir atli daha denk gelipte gard yedirirsem editlerim :).

Sanirsam cesedi bir kere acip kapatinca cesed kayboluyor. Makrocu birini kestim. Ustunde full brownwood du. 12000 adet aldim sattim geri dondum. 1 dk icinde lootbag kaybolmustu.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

rapidden client i buldum
5 küsür gb, 14 subatta konmus
yüklesem mi

Bi ara installer çıkardılar adam gibi patch falan yapmak için, ondan önceki sürümde oyundaki bazı bookları göremiyosun falan. Ben olsam indirmezdim, önceki sürüm olması ihtimali yüzünden. Yine de sen bilirsin :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...