Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ehliyet kursundaki rezalet

Infeqted

Öne çıkan mesajlar

simdi a2 ehliyete basvurmustum sinavi gectim direksyon var ama ben vitesli motoru adam gbi bilmiyorum ders alicaktim adimi yazdirdim iste ders almak icn cuma gittim

simdi kursta adam gelmemisti bekliyorum sikildim ordada trafikent diye bir alet var trafik simulasyonu araba yarisi gibi kontak vites el freni gaz falan filan direkstyon sinyallere kadar hersey cvar.. ekranda sekreter kizin tersine cevrilis goremiyo ekrani.. simdi araba seciyosun polo ve megane aldim meganei sehir icinde 0-100 denemeleri yapiyorumama arabanin aynisi degeler motor hizlanma debriyajdan ayak cekme felan bir baktim biri geldi bende 175 le genis bi viraj aliyorum 5. vites 6000 devir, oglum sen napiyosun dedi ben baktim suruc kursuınun muduru.. adam geldi ulan sen manyakmisin bu egitim programi terbiyesiz velet, sen oyuncakmi sandin.. sana ehliyet veren sistemden utaniyorum falanda falan

eglenmeyle karisik utandimda yani[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Has la başlayan lan la biten bi cümlenin ardından zamanında gelin lan hırtolar lafını oturtsaydn.
Ardındanda yaşıyla ilgili bişe deseydn

Senin yaşın kaç şöle biraz büyükçene olsan hiçbişi diyemezdi ayrıca kullanmanın kime ne zararı varki böle bşie demiş akıl fakiri tribal kompleksli insan ya[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 17 January 2004 13:07 tarihinde demiş ki:
bende 175 le genis bi viraj aliyorum 5. vites 6000 devir, oglum sen napiyosun dedi

muhauha sanki mazot yakio o alet ayrica çok ilginç ya bizim ark in gitti kursta dandirik bi şahin araba vermişler vites filan geçmiyomuş arabayida istop ettirdi diye kalmiş sınavdan peh[signature][hline]fug yu
Sosyal ağlarda paylaş

eheh biz daha girmedik gelecek hafta girecez götürdüler sınav yerine bu hafta
rezalet bir parkur..yani trafik değil pist o yüzden herkes sürücü adayı.1 viteste kal sınav boyunca diyorlar sıkılıyorum solluyorum diğer adayları yol bayağı bir bozuk bu kez solladığım sağa kırıyor durduk yerde arabaları falan yamuluyor korna çalıyorlar..
valla geçerim kesin de kaç alırım bilmem bir de yandan hoca benim pedallara müdahale ederse afallıyorum.2 hoca ile 2 tur attım.birinde gidiyorum çok yavaş 40 ile falan herif diyor yavaşla ne kadar yavaşlıyım dedim viraj var döndüm basıyorum gaza araba nasıl bağırıyor böyle yamuk yumuk kaldı araba bir baktım debriyaj yerinde yok basmış herif yandan bir fırça attım.sınavda siz gelirseniz karışmayın sakın pedallara dedim.çok gıcık bişey yaaa[signature][hline]Yaradılmışı hoşgör,Yaradandan ötürü
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Sosyal ağlarda paylaş

ehe 20 yaşıma geldim daha ehliyet almadım gidip ben de alıyım bir tane ehliyet..

her sürücü kursunda var mı abi bu aletten?

bir de biz oynuyalım?
gerçekte kafa göz yararsın o hızla giderken..
ama nasıl olsa sanal abi birşey olmaz eheh
bir can hakkın gider o kadar :)

hatta bizim eve alalım bu aletten :)[signature][hline]I'm stuck in this game.
Sosyal ağlarda paylaş

bi-iki yıl önce level yaptığı bi oyun furaında vardı o aletten,yanında bi adam duruyodu,herkes tın tın gidiodu,hızlanınca fln adam dur naapıyosun flbn diyodu kaldırıyodu,bi ara adam televizyoncularla konuşuod,oturdum sağa sola çarparak 150 ile viraja gişrmye fln çalıştı 5-10 dakka öyle kaos estirdim sonra heriif farketti beni.çok zevkliydfi,arkadaşım ile gittiğimiz ehliyet kursundada vardı,ordada aynısıyapacaktım ama 3 herif oturmuş hep lendiliri oynuodu :)[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arkadaşım anlattı inanmadım yeminler üzerine yeminler etti soora bi başkasından dhaa duydum..
yine böyle bi simulasyon.. ama istanbul trafiği üzerine kuruludur yazıo.. gülüosun haha ne lan bu falan diosun..
AMA SEN GİDERKEN ÖNÜNE MİNİBÜS KIRIO!!
arayollardan arabalar çıkıo
yayalar otobanda karşıdan karşıya geçio
sinyalsiz önüne kıran arabalar war falan..
duyunca inanılmaz gülmüştüm..[signature][hline]Cyraxia Rha'lad-Rw Realm Nebula (Quann) MixReborn LostMyth
MoLLy-Snn
Saykoo-Rw Realm
Oy asiye asiye tütün koydum kesiye...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...