Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini Dizi Tavsiyesi...

sg-1

Öne çıkan mesajlar

Filmler bir çırpıda bitiyor, diziler sezon sezon sürüyor. Bu durumda en iyisi mini diziler sanırım, doyuracak kadar uzun, tadında bırakacak kadar kısa.
Lost Room'un ve Tin Man'in de etkisinde kalaraktan, siz sevgili dostlarımdan izleyip de beğendiğiniz mini dizilerin tavsiyesini isteyeceğim ki başka ne cevherler varmış öğrenelim.
Şöyle en aşağı 2.5 saatlik filmler de olabilir, çok çok 15-20 bölüm sürmüş diziler de olabilir.

Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda konuları var ama pek bir hantal olduğundan linkleyemedim.

Tavsiye ettiklerim:

The Company
Konu soğuk savaş sırasında Amerika ve Rusya arasında geçen casusluk oyunları. 3 bölüm.

Terry Pratchet's The Colour of Magic
Kitaptan uyarlama, fantastik/komedi.

Western/eski Amerika seviyorsan 2-3 tane kaliteli mini seri var bu sene çıkan. Ben sevmiyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bitmeseydi Kill Point diyebilirdim,çok iyiydi bence.Ama 7.bölümde kestiler writers strike sırasında.Takip et yeniden devam ederlerse kaçırma derim.Oda çat diye kesildi kaldı :/

Konusu:Irak'ta savaşmış eski Amerikan askerleri ülkelerine dönerler ve bir banka soyma girişiminde bulunurlar.Fakat bankadan kaçmayı başaramazlar ve soygun bir rehine durumuna dönüşür.Bundan sonrasını izle zaten ilk bölümün plotu oldu :)Sonra plot gelisicek ve soyguncular da FBI'da kozlarını oynayacak.Ama dediğim gibi 7. bölümde kestiler :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sg-1 said:
Hah işte mümkünse çat diye yayından kaldırılanlardan olmasın. Surface'ı izledim, bitmeden bitti. Threshold'u izledim, bitmeden bitti.

Diğerlerini not alıyorum, sağolun.

şunu demene rağmen çat diye bitirilen bişey tavsiye edicem. çünkü izlediğin her dakikaya deyicek bi dizi buna emin olabilirsin. Traveler. bul biyerden izle, yok böyle bişey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...