Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Rated games de 1vs1 head on cok felaket zaman istio, neyi neye gore aradigi kac oyuncuya gore seni siraladigi belli degil, ama team match yaparsaniz ki team match olay, kolayca baska teamler buluorsunuz.

Oyunda fazla unite vs olmadigindan sikilirim dedim cabuk ama 3 gunder gece gunduz multi oynamama ragmen sikilmadim ki sadece space marinesleri kurcaladim su zamana dek, diger irklara zamanla goz atacagim.

Oyunun guzel yani iste dusman base e girdi savas bitti gibi birsey yok, tum baseleri kaybettik dusman tum gucuyle girdi base imize, 3 marine oynuyoruz bu arada, dusmanin uzerine iki orbital bombardement attik ucuncu arkadasta terminator squad getirrip kalanlari temizledi. Scout basip resource pointleri geri aldik ve savasi kazandik.

Unite az olmasina ragmen 3 farkli commander secmek ve her commanderin kendine ozel yeteneklerinin olmasi ap ayri.

Yukarida single player hep ayni fln yazmissiniz, mumkundur, single player her oyunda genelde bir vakitten sonra tekrara giriyor, ancak uzun suredir bu kadar zevkli bir multiplayer strateji oyunu oynamamistim

sevgiler saygilar

not : sansal gozum uzerinde
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
[large]HALP[/large]

Bir SP görevinde, Zoethrope gibi bir yaratık var, 55k HP'li (Lvl 9'du) öldüremedim.

HP'si düşmüyor %50'den sonra, var mıdır bir yöntemi?

Orda bir Bug var sanırsam. 3. zorluk seviyesinde karakterler lvl 20 ye vurdu ama hiç %50 den sonra canı gitmeyen bir varlıkla karşılaşmadım.

Zoethrope psişik olandı sanırım. Ağır makineli timinin konsantre atış özelliği var (Focus Fire olmalı doğru hatırlıyorsam) onu kullan derim bol bol. Gerisi vur-kaç. Adam kaybettikçe beacon'a kaçacaksın. Sonra dönüp kaldığın yerden durmak yok yola devam mantığı ile saldıracaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:
Luxor said:
expansionu çıkarda belki, chaos marines de eklenir diye merakla bekliyorum şimdiden.

Expansionu değil, expansionları çıkacak. Her birinde gene 2 ırk ve yeni bir Single Player mantığı gelecekmiş.

Oyunun 1.'si ile aynı mantık yani.

öyle olacaksa harika olur, harita üstünden oynanan conquest modu zevkliydi bayağı. death to false emperor.
Sosyal ağlarda paylaş

I have come to destroy you!

sormak istedigim bi kaç bişi var yaw.

bu defend görevlerini yapmak mecburi degil sanırım tamamıyle xp ve item için mi hazırlanmışlar bunları bazen es gecsem bu infestation (yanlıs yazdım muhtemelen) olayı tavan yaparsa gezengen elden gider mi* zırt pırt defend gmrevleri cıkıyor 2-3 days left diyor onlara kosmaktan diger görevleri yapamıyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
I have come to destroy you!

sormak istedigim bi kaç bişi var yaw.

bu defend görevlerini yapmak mecburi degil sanırım tamamıyle xp ve item için mi hazırlanmışlar bunları bazen es gecsem bu infestation (yanlıs yazdım muhtemelen) olayı tavan yaparsa gezengen elden gider mi* zırt pırt defend gmrevleri cıkıyor 2-3 days left diyor onlara kosmaktan diger görevleri yapamıyorum:)

Şimdi ben asla o ibrelerin tamamen dolmasına izin vermedim ama;

defendleri oynamayıp o istasyonları fln kaybedersen oyunu bitirmek için tekrar toplaman gerekebilir. Yani biliyorum sıkıyor fln ama yapmakta yarar var, zaten o günde 2 Drop şansı cepte gibi birşey oluyor 3. seviye zorlukta bile. Böylece 3 görev yapabiliyorsun 1 günde.

Bu arada bende merak ettim ne oluyor barlar dolunca sahi?
Sosyal ağlarda paylaş

Betadaki map leri bilemem, aynıdır değildir.

Şu an ki 3v3 maplerde adımını atsan coverdasın. VP in yanına bunker konulması da çok mantıksız, en azından dibinde olmamalı

Kaynak lar her daim birbirine yakın cunku map ler küçük. Hızlı oyun mantığı için bol kaynak koyulmuş ama serpiştirecek yer yok.

Base lere yakın yığıntı yapılsa yine anlamsız.

Map lerin elden geçirilip refine edilmesi gerekiyor, yeni map eklenmesi ve yeni winning condition gelmesi gerekiyor.

Özetle cover var, bina çok az var ama mantıksız yerlerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Enayi gibi D&R dan sipariş verdim adamların keyfinin gelmesini bekliyorum oyunu yollamaları için. Torrentten çekip bitirdim bu arada =p Tembelliğe vurup oyun sonu bosslarının dibine turret atıp üstüne orbital bombardment çakıyorum direk ölüyor. Defans görevlerindede aynı, iyi bir yere bırakırsanız son gelen boss daha adım atamadan ölüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
cover yok building yok, kaynaklar bırbırıne cok yakın, stratejık nokta yok gıbı bısı, duz ova hepsı

cover dan kastin siper se gayet var building olmasin zaten kaynaklarin yakin olmasi eglenceyi arttirio bence daha cok action oluyo stratejik nokta lar o kaynak yerleri zaten onlarda birbirine yakin super yine bence o0 duz ova

. ; , gerekli yerlere koyarsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...