Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar sadece vay anasini diyebiliyorum. Dun oglen aldim oyunu birazdan uyuycam, vay vay vay hey hey hey diyorum.

Oyun alisilageldik maden topla bina yap unit bas olayini bitirmisler, tamamen savasin icerisindesiniz, her uniteye caniniz gibi bakiosunuz, supression fire yiyince yavasliolar, bunlar sevinc goz yaslari sansal

aloo sansaaal duyuyomusun beni, sevinc diyorum goyasi diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda tahminen bir-iki görev kalmışken bilgisyarım mavi ekranı verdi ve ne kadar süreceği belli olmayan bir zaman zarfı için bilgisayarcıya geri gitti. Ama buraya kadar görüşlerimi yazayım;

1)Oyun çok tekrar olmuş. 12 kadar haritada her bölüm, bölüm sonu boss'una ulaşıp kesmeye çalışıyoruz. Haritadaki düşmanların yerleri ve sayıları dahi aynı oluyor. Son bosslarda da köşe kapmaca oynayıp sık sık tekrarlanan vur-kaçlar yapıyoruz. Öyle taktik yapayım fln pek gerek olmuyor. Meele üniteler önde rangedler arkada allah allah nidalarıyla dümdüz ilerleniyor. Öyle şurdan oyalarken yandan çevireyim vs. yok. Single player kısmının neresi, nasıl strateji oyunu ben anlamadım. Ayrıca sadece Space Marines ile oynanıyor single playerda.

2) 4 zorluk seviyesinden 2. si oldukça kolayken 3. zorlayabiliyor ama bunda oynamazsanız sıkıcı derecede kolaylaşıyor oyun. Ha, 3 zorluk seviyesinin sıkıcılığıda şurda; Karakterleri ne kadar geliştirirseniz geliştirin, ne itemlar verirseniz verin düşmanın en basit ünitesi bile sürekli sizinle aynı lvl da olduğu için 1. lvlda ne kadar güçlü iseniz oyunun sonunda da (20 lvl karakter ile) kabaca aynısınız. Oyun boyunca atlanan 19 lvl yeteri kadar gelişmişlik hissi veremiyor.

3) level ve karakter demişken, karakterlerin statları fln ayarlayıp item döşemek tabii ki zevkli.

4) Görevler tekrar olsada senaryoda birinci oyunun 2. ek paketine (Kronos) baya gönderme var. Ordaki olaylar vs. baya konuşmalarda dönüyor. Bu kısım hoş olmuş. Ama ilk oyundaki senaryonun 5 te 1'i yok.

5) Adında Warhammer 40K. geçiyor. Ben dahil birçokları için bu bile sadece yeterli.

6) Multiplayer baya baya zevkli.

7) Birinci oyunda olduğu gibi her ek paket yeni ırklar ve farklı bir single player tarzı getircek. Umutluyum.

Sonuç olarak Warhammer adına tapanlardan değilseniz rutinliği ile single player kısmı sıkar. Ama multiplayer herhalükarda kısmı müthiş.

Artı Dreadnought ve Terminator squad ne zaman çıkacak sorusu için;

Dreadnought için "Gene Samples" toplama görevlerini bitirmeli ve sonrasındaki görevde havuzdan gen örneğini almalısınız.

Terminator squad ise Angel Force'u koruma ve kurtarma görevlerinden sonra açılıyor. Bir Terminatör zırhı veriliyor ve bunu istediğimiz Squad'a giydiriyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...