Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Dawn of War 2

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Bulamazsın çünkü daha oyun official olarak ÇIKMADI. Yarına çıkıyor oyun ve ayrıca neler düzeltildiğini görmek istiyorsanız:

http://community.dawnofwar2.com/viewtopic.php?f=20&t=9771

Ayrıca, bildigim kadarıyla oyun sadece steam üzerinden dağıtılıyor, valve oyunları gibi o yüzden kutu alsanız bile patchler vs. hersey steam üzerinden. Yani ayrı bir patch update dosyası olmayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Cık...

İlki gibi olmamış.

Ünite üretemiyorsun, eldeki 4 Squad ile her bölümü geçmen lazım. Makro değil herşey mikro stratejiler üzerine. Ve haliyle kaynak ele geçirmek vs. de yok.

Her Squad'ın başındaki adam lvl atlıyor, özelliklerini belirliyorsun ve item verebiliyorsun.

Patch olmadığı için Betanın ilk halindeki gibi Eldar kan kusturabiliyor.

Sonuç: Hayvanlar gibi oynuyorum... Yazman gereken bir tez, hazırlamam gereken iki icra dosyası ve yapmam gereken yarım deste görüşme var. Allahını seven biri şunu elimden alsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız zorluk dereceleri baya ayarsız olmuş.

2. derece zorlukta rakipler patır kütür dökülürken 3. derece zorlukta 13. güne doğru kan kusturuyorlar.

En basit Tyranid ünitesi bile benim kumandandan 2 lvl yukarda olunca adamları almak işkenceye dönüşüyor.

İşin en kötüsü adamlarım lvl atlıyor, onları itemlarla fln donatıyorum ama her görevde rakip benden 2 lvl yukarda olunca zerre hissdilmiyor adamların geliştiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:
Cık...

İlki gibi olmamış.

Ünite üretemiyorsun, eldeki 4 Squad ile her bölümü geçmen lazım. Makro değil herşey mikro stratejiler üzerine. Ve haliyle kaynak ele geçirmek vs. de yok.

Her Squad'ın başındaki adam lvl atlıyor, özelliklerini belirliyorsun ve item verebiliyorsun.

Patch olmadığı için Betanın ilk halindeki gibi Eldar kan kusturabiliyor.

Sonuç: Hayvanlar gibi oynuyorum... Yazman gereken bir tez, hazırlamam gereken iki icra dosyası ve yapmam gereken yarım deste görüşme var. Allahını seven biri şunu elimden alsın...

Betadır diye sınırlı bina var demiştim oynayınca, single player ından bahsediyorsun değil mi?

Normal skirmish yaparken bina çeşitliliği var değil mi oyunda?
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Betadır diye sınırlı bina var demiştim oynayınca, single player ından bahsediyorsun değil mi?

Normal skirmish yaparken bina çeşitliliği var değil mi oyunda

Single Playerde zaten bina yok. Üniteler (4 Squad'ın) oyunun başında bir modülle indiriliyor haritaya.

Multi ise betanın aynısı. Tek bina.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun ile alakası yok evet, CoH'a daha cok benziyor.

Tek bina ama herşey oradan yapılıyor ki zaten? CoH'da da ikinci üçüncü bina olunca çok da bişey farketmiyor açıkça nası olsa basıyosunuz çoğunu. Tier mantığı ile oturtmuşlar işte hepsini.

Edit: Oyunda army painter var bu arada bi de multide chapterları secebiliyosunuz ama eet o kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...