Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL : Ankaraspor - Fenerbahçe

Zegna

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:
Holy said:
Kasıtlı zaman geçirme kuralı madem bu kadar katı uygulanıyor, büyük takımların maçlarında son 10 dakkaya berabere girildiğinde rakip takımdan rahat 3-4 oyuncu atılmalı. Çok güzel maçlar izlerdik böyle olsa.

e atılmalı zaten =)
kural doğru uygulandı diye hakkımız yendi diyen de bir siz varsınızdır herhalde..
ayrıca ben de soruyorum başka kim top toplayıcıdan top isteyip diğer topu almıştır?aynı maçta volkan'ın gördüğü kart çok daha efsaneydi.

ya harbi bilip bilmeden konuşuyosunuz . adam topu istedi. top toplayıcı katakulliye getirdi zaten sonra koşarak kaçtı ordan niye kaçıyo haklıysa ? hala aynı şey ya eziklik abi bu?
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
toggie said:
uzatmalarda durursa oyun, bu zaman mac sonuna eklenmez.

nah eklenmez deyip sözüme devam etmek istiyorum.kayseri maçında mesela +1 işaret etti diyelim.bi frikikte baraj kaç dakka oyalandı kuruldum-kurulamadım olayına.hakem orda kronometreyi durdurur.senin televizyonda 90+1 oldu diye hakemin saat de 90+1 olmuyor malesef.fenerin kayseri maçında attığı golde de uzatmada da hiçbir anormal yan yoktur.uzatma içinde maç uzamaz diye bi olay yok.uzaması için illa tabela kalkması gerekmiyor,hakem faul vb zamanlarda kronometresini durduracak o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
topu istedi atmadı tekrar istedi tekrar atmadı diger topu almaya hareketlendiginde attı sonra hakeme bak topu attım diger topu aldı sekilde isaret yaptı malum takımın malum top toplayıcısı

10 yaşındaki çocuk bu kadar komplike kurnazlık mı kasacak allah aşkına?
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu saçmalamayın. O zaman ben 5 dakika uzatma görünce yalandan bir sakatlanıym üstüne bir kavga çıkarıym Şampiyonlar Ligi finalinde yapıym bir de bunları. Sonra hakem bana kırmızı versin sahadan 3 dakikada çıkıym hakem de maçı bitirsin var mı öyle dünya?
Sosyal ağlarda paylaş

benim dediğim gibi olması lazım kuralın. yani mumkun oldugunca oynatmaya dayalıdır bu tur kurallar. hep futbolun oynanmasından yanadır.

bi de holy su 20 kaat olayını da cok abartmadın mı allah askına. at diyor topu atıyor işte, ne gerek var bunun uzerine senaryo uretmeye. gelen topu almayıp egilen adam suclu değil de top toplayıcı nasıl suclu oluyor anlamıyorum.

neyse cok uzadı bu konu oldu bitti, finale de cıkamadık zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Heimdall said:
kronometre saha içine sağlık ekiplerinin girmesini gerektiren durumlar vs. hariç durdurulmuyo.
erman toroğlu oyle demişti en azından.

ermanın allah bir dedigine inanmamak lazım adam ceza sahası icinde birine hareketli iken hafif dokunsan penaltı der, sonra sevmedigi takımın oyuncusuna olunca bu 40 dereden su getirerek tam tersini anlatır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...