Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chelsea-Fenerbahçe

Jandor

Öne çıkan mesajlar

adaminbiri, oncellikle fenerliyim ve yillardir burdayim ve futboldan da anlariz ve allaha sukur aklimiz mantigimiz var. Fenerin bir futbolcu icin 90 milyon para verdigi gun benim kulubu atese verdigim gundur... 90 milyon euro dan bahsediyoruz farkinda misin bu miktarin? R. Carlos baskanin hedefleri o kadar yuksek ki gerekirse alir demis reportajda, kesin alacak, veya alir ya dert etmeyin gibi birsey yok.

ucmayalim fazla sonra dususumuz fazla olur.

90 milyon euroya 3 tane fener kurulur su anki kadrosundan... heh naptiniz ne ettiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
said:
Türkiyede hiçbir klup 90 mil avro bir futbolcuya veremz veremeyecekte

padişahımız fermanını verdi türk futbolunu ilerlemeden alın otursun oturduğu yerde!

insan gerzek olunca tam olarak senin gibi bişi oluyo sanırım.
bu kadar sığ bir konu üstüne yapılan tartışmada verdiğin bu anlamsız tepkiden tam olarak nasıl bişe olduğunu kendin göstermişin..
Sosyal ağlarda paylaş

Olay futbolcuda biter, kariyeri bırakıp para için gelecek karakterdeyse Fenerbahçe her oyuncuyu getirir. Ama ben bir GS'li olarak söyleyebilirim ki daha 27 yaşındaysam, Barça'da oynayan süperstarsam ve hala da formdaysam peşimde gerçekten büyük olan kulüpler koşuyorsa beni GS aynı para şartlarıyla falan istese gitmem. Manyak mıyım Türkiye'ye geleyim? Premier Lig varken, La Liga varken olmadı Serie A varken gelinir mi Turkcell Süper Lg'e?

Çok karaktersiz olacak, gözü sadece para görecek anca öyle. Ama Fener maddi açıdan bu güce sahip evet o bir gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...