Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chelsea-Fenerbahçe

Jandor

Öne çıkan mesajlar

Alex büyük hayal kırıklığı oldu benim için. Helal olsun Lugana ve Eduya. Carlos oynasa ilginç şeyler olabilirdi ama rakip cidden şimdilik! FBden daha üstündü.
Hepimize bu güzel maçları yaşattığı için FBye teşekkür ediyorum. Seneye başarılarını diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ne fm si diyosun ya sen.alex i gerizekalı odunun biri mi sanıyosun?dünyadaki sayılı tekniklerden adam inanılmaz teknik,markajdan filan çok kolay kurtuluyo.3 kişi oyundan düşürür koşsa ki yukardaki arkadaşın dediği gibi,bunun koşan versiyonları kaka,ronaldinho filan oluyo işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
ne fm si diyosun ya sen.alex i gerizekalı odunun biri mi sanıyosun?dünyadaki sayılı tekniklerden adam inanılmaz teknik,markajdan filan çok kolay kurtuluyo.3 kişi oyundan düşürür koşsa ki yukardaki arkadaşın dediği gibi,bunun koşan versiyonları kaka,ronaldinho filan oluyo işte.

Diego'ya tercih etmezsin yani?
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
Lorrotar said:

Diego'ya tercih etmezsin yani?

yahu tercihle ne alakası var?fm deki oyuna göremi oynuyo bu adamlar.diego filan diyosun da tercih etmem ben.diego dediğin eğer bu parmağı kopan diegoysa hiçte süper bi adam değil o.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi ki bi fm kelimesi geçti arada arkadaşlar orada demek istedim ki fm den aklıma gelen oyuncular yani ben futbolla çok alakasızım ve fm oynarken bu adamları gördüm daha ne cevherler vardır.

Samir Nasri ile Diego yarı finale çıkan takımlarımız olan manchester ve barcelonanın oyuncuları pardon unutmuşum.Fb nin de borç batağında olduğunu unutmuşum.Çok pardon ya arkadaşlar özür dilerim.

Alex dediğimiz adam ayrıca 29 Bu ikisi ise 20 ve 24 galiba (nasri diego)

Çok insan bana saçmalama dedi bu konuda ama demek istediğim şey şu ben alex e kötü demiyorum ama daha fazlası isteniyorsa hani o kakanın ronaldinhonun takımları gibi yarı final isteniyorsa o adamlar gibi adamlar alınacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...