Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 3

Bone

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

lol onu iddia etmeye gerek yok zaten aynı cümlede geçmeleri bile saçma. crytek farcry ile piyasaya çıkarken, adamlar hl2 ile fps türünün yapı taşlarını belirliyordu.

arkadaşım.
bi oyunda ruh olucak önce. crysis farcry tarzı oyunlar sadece karşına bi plan üzerinden yürütülen operasyonlardan ibarettir. bir de türkçe tabi o ayrı.

ama half life ta duygusal sahneler bir yana gerçek bir ruh var bana göre. yani cogu arkadaş da bunu iddaa edebilir.

crysis falan tamam iyi görüntü grafik, fizik motorları saglam ama cok düz geliyor bana.

hl farklı ya. ben hele ep2 nin sonundaki o sahnede gözlerim doldu ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar bir kere çok innovative çalışıyor. Piyasayı incik cincik tarıyorlar, istatistik tutuyorlar. Ellerinde Steam gibi muhteşem bir platform var, information feed sağlıyor 7/24.

Left 4 Dead, L4D2, Team Fortress update'leri ve diğer bütün yakın plan modlar adamların sadece testi. Deli gibi araştırma yapıyorlar. Bunlarıda HL üzerinde kullanıyorlar/kullanacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
escape said:

bi oyunda ruh olucak önce. crysis farcry tarzı oyunlar sadece karşına bi plan üzerinden yürütülen operasyonlardan ibarettir. bir de türkçe tabi o ayrı.

ama half life ta duygusal sahneler bir yana gerçek bir ruh var bana göre. yani cogu arkadaş da bunu iddaa edebilir.

crysis falan tamam iyi görüntü grafik, fizik motorları saglam ama cok düz geliyor bana.

hl farklı ya. ben hele ep2 nin sonundaki o sahnede gözlerim doldu ulan

aynen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...