Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Galatasaray küme düşer"

kertenkel

Öne çıkan mesajlar

Trasty said:
600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya

Ya adam direk zirva yanliz. 400 miyon dolar ciro yapan insaat sirketi varmi turkiyede hayir yok(edit: Konsolide satislarin toplami var tabiki..nedir bu adamin 20 tane oteli 30 tane sirketi vardir toplam ciro 400dur insaat da 60-90 arasidir, veya son enerji ihalelerinden 30 tane hidroelektrik santrali projesi almistir o bile 500 milyon dolar eder 2 - 3 sene surer gene etmez).. Genelde toplam is bitirmeler filan 2-4 milyar dolar civari en buyuklerin..

Tabi arkadas 400 milyon dolar ciro insaat sirketi derken babasinin devletten aldigi toplam tahaaut islerini kast ediyorsa sanirim 5-10 sene arasi surer o insaatlarin bitmesi ve toplam bedeli 10 seneye bolmesi gerekir oda 40 milyon dolar eder senede devleten aldigi hakedislerdir oda.

Senelik ciro nedir o sene kestigin faturadir.. Diyelim konut uretiyorsun 400 milyon dolar senede fatura kesmen icin 2 milyar dolarlik filan bir konut uretmen lazim. Varmi ole bir konut tr de yok.. Toplu konutun en baba muteahidi olsan gene yok ornek KUZU GRUP

Hani soyle buyuk insaat firmalarini dusunuyorumda tek cocuklusuda yokki bunlar arasinda..

O ciro degildir olsa olsa aldigi toplam islerin bedelidir oda 5-10 senelik bir tahaaut isidir zaten.

600 milyon dolar verecek gucumuz var demis birde.. Herhalde cash demek istemedi.. cunku..Turkiyede iste arsa ihaleleri yapildi gorduk kimler girdi.. Zorlu holding girdi oda bankasini satip buldu o kadar nakiti ancak..
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
600.000.000$ öylemi ? Sizle Aynı istanbuldamı yaşıyoruz biz diye merak ettim.. Arsa ve Dönüm fiyatlarından haberiniz varmı ? Burda megolomanlık yapmak için değil ama biraz bilirkişilik yapmak için bi yorum yazıcam. Floryadaki Arazinin boyutunu biliyoruz. Oldukça elverişli aslında Konumuda kullanışlı fakat 600m $ Bir arsa için ne demek Farkındamısınız siz ? Yıllık 400m $ ciro yapan bir İnşaat şirketinin Patronun Oğlu mevkiisindeyim ve Tek erkek çocuk olduğumdan dolayı doğal olarakta tek varis pozisyonumdayım 22 yaşındayım ve 600m$ Bir arsaya verebilecek gücümüz allahıma şükür var. Ben o araziyi size banko 150-175m dolar arası bir meblaya tekrar diyorum çok rahat şekilde alırım bana 200m dolar wersinler ben o arsayı önlerine atıp 25m dolarıda cebime indiriyim yani ne 600 ü ya

kanka naber? ben askere gittiginde arkadasin olacagim kisiyim. istersen ozelden msn ver simdiden tanisalim kib.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
oha giris sayfasını gormustum ben site yenilendiginde harbiden aynısı olmus. cok da begenmiştim. ama degistirmişler artık giriş sayfası yok direk anasayfa acılıyor.

eskisinden cok daha iyi oldu bu tasarım. gsstore sitesi de değiştirildi. aydın dogan'ın hukmunden kurtulduk valla, beni en mutlu eden sey bu. yeni yonetimle birlikte güzel değişimler basladı, devamı da gelicek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Florya'nın satılacağını zannetmiyorum. Adnan Polat'ın projesi Floryayı satmak değil. Kendiside Acıkladı Antreman Tesisi olarak dünyanın en pahalı arazisi üzerindeyiz. Florya farklı şekilde değerlendirip Antreman Tesisleri başka yere taşınıcaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...