Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Be Imba (karakterimi analiz et plz)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:
kojiroh yanlış anlama da çok feciymiş durumlar senin. yeni 70 oldun sanırım ?

Evet hatta ilk 70im bu çar :P Bu fakire yardımlarınızı bekliyorum sdfa
Şaka bi yana, daha adam gibi ilk karakterimi kasarken hunter için agility'e aban demişti biri Zul'Farrak sırasında. Ona uyup gidince baya bi yararını görmüştüm, bilincimde de hep öyle yer etmiş: "bi item alacaksan mutlaka agilitysi olmalı".
BM hunter olarak neye odaklanmalıyım, crit rate mi hit rate mi, nedir biri söylerse, beni yönlendirirse çok güzel olur. Mesela Terokk's Quill nası bi silahtır, Sonic Spear alıp +35 agi enchant çaktırsam daha mı iyi olur, başka hangi silahı alıp nası bi enchant çaksam iyi olur, vs.
Baya bi uzun oldu ama neyse :P
Sosyal ağlarda paylaş

üst üste gelince ikisi mor oluyomuş sonradan farkettim asdfdgafd

@Kojiroh teroks quill sucks, sonic spear çok daha iyi bir seçim. ben illidan ilk kestiğimizde hala sonic spear kullanıyordum mesela. 4 parça beast lord seti çok güzel olabilir giriş için, 600 armor ignore her kill command kullanışında -ki bm spec ile sürekli kullanıyo olman lazım- gayet güzel set bonus. onun dışında hit rating baya önemli özellikle bosslara karşı 142 lazım ama zor tabi giriş seviyesi itemlerle. sen en az 100 hedefle. critte 20-25 civarı yeterli olur sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
@Gangren

1- band of the swift paw yerine vindicator wrist daha mı iyi ya, bana öyle gelmedi çünkü=)

2- gemlerde stamina yerine agility tercih ettim ben daha çok, dodge için, "top shape" olduğun için sana sorayım yine, stama kaymakta fayda mı var acaba?

http://be.imba.hu/?zone=EU&realm=Frostmane&character=Khaldun

bt ye kadar yolun var diyor valla
Sosyal ağlarda paylaş

1. Uncrittable olmak için ben Vindicator tercih ediyorum. Üzerinde iyi miktarda Resilience var. Böylece STA enchant + STA gem kullanabiliyorsun.

Swift Paw'da ise, hiçbir DR / RR yok. Eğer Swift Paw olmadan 2.6%'yı tutturabiliyorsan (Reduces chance to get crit), güzel bir item.

2. Uncrittable Druidler için = Armor > STA > Dodge.

İlk uncrittable yakala (415 Defense) / Reduces chance to get crit by 2.6%
Sonrasında Armor Cap'e ulaşmaya çalış (Tier6 gerekli)
Sonrasında STA önem ver.
En son dodge yükseltmeye çalış.

Tabi STA STA STA diyerek giderken, Bear Form AP'de göz önünde olsun. Düşük olursa TPS sorunu yaşarsın.

"Önemli olan ne kadar çok hasar alabileceğin, ne kadar çok hasarsan kaçabileceğin değil." demiş Ciderhelm abimiz, unutmayalım :p

Edik: Botlarını değiştir, Boots of Natural Grace craft et.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...