Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eheh

KosPer

Öne çıkan mesajlar

CapN said:
Benim annemde memnun oynamamdan :) wow sayesınde yabancı dılım oldu. Oyuna başladıgımda 0 ıngılızcem vardı suanda ıngılızce sayesınde para kazanıyorum :)

naptin ya oda biraz abarti olmamiş mi :O millet ingilizce kurslarina boşuna para akitiyo. alicaksin bi acc. tmmdir. bide şöle bişi war dil dile degmeden dil ogrenilmez.. :P
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:
CapN said:
Benim annemde memnun oynamamdan :) wow sayesınde yabancı dılım oldu. Oyuna başladıgımda 0 ıngılızcem vardı suanda ıngılızce sayesınde para kazanıyorum :)

naptin ya oda biraz abarti olmamiş mi :O millet ingilizce kurslarina boşuna para akitiyo. alicaksin bi acc. tmmdir. bide şöle bişi war dil dile degmeden dil ogrenilmez.. :P

Abartı degıl ılk basladıgımda bır elımde sozluk oynuyordum sonra 60 olana kadar arkadaslarında yardımıyla okuduklarımı anlamaya derdımı anlatmaya basladım. Hardcore oynamaya baslayınca ventte devamlı pratık yaptık.

Şuan turızım sırketınde calısıyorum trustlerı agırlıyorum vs :)
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdaki Yazıya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?43,3179142,3180022#msg-3180022

BabacumMostors said:
wow oynayarak ingilice konuşmayı yazmayı okumayı öğrenirsin ancak..

mesela part participle ı perfect tense i öğreten bir add on sanmıyorum ki yoktur ehueh

ha tabii ingilizce sınavında kağıda "WTF gief epix plx!" yazıp 80+ puan alınıyorsa evet wow ingilizce öğretir derim :)

bence vardır ya "it had been fun" diyen bi boss.
ayrıca bakalım önemli qoutelara,
"by fire be purged" hmm cok bi katkı salamaz evet
"I'm the lizard king I can do anything" can/can't öğretiyoki yararlı bence, direk kaynağa odaklarnıp doors dinlenerek etkisi arttırılabilinir.
"I have to improvize" aha iş perfect tense, hemde 5 metrelik simsiyah bi taurenın azından duyunca kolayca akıldan cıkıcağını samıyorum.
"let the games begin" basit ama konuşma diline pratik ingilizceye dair önemli
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...