Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Noobu

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

Şuraya sorıyım bari.Market fitarlarına bakıyordumda ore buy orderlara gözüm takıldı.Kernite fiyatı 220 civarlarında ben onu refine ettigimde çıkan minerallerden o kadar para yapamam ? Aynı şekilde veldspar vs de öyle veldde nerdeyse tam geliyorda kernite anlamadım.Netten %100 hiç waste siz çıkanlara baktım yinede kernite i 220ye satsandan çıkan para etmiyo yani.Nedir bu iş ?
Sosyal ağlarda paylaş

Refining yielda bonus veren fln skillermi var =P yani benim bildigim %100e yaklaştırıyorlar sadece.Şunu da sorıyım benim şu an refine penceresinde sağ üstte yieldımın %91.3 oldugu yazıyor.Refining 5 işte proccessinglerde 3-4.Refinery efficiency skili nedir %100e mi yaklaştırır sadece ? o kadar az bi fark için değermi ?
Sosyal ağlarda paylaş

-Dark_Angel- said:
Şuraya sorıyım bari.Market fitarlarına bakıyordumda ore buy orderlara gözüm takıldı.Kernite fiyatı 220 civarlarında ben onu refine ettigimde çıkan minerallerden o kadar para yapamam ? Aynı şekilde veldspar vs de öyle veldde nerdeyse tam geliyorda kernite anlamadım.Netten %100 hiç waste siz çıkanlara baktım yinede kernite i 220ye satsandan çıkan para etmiyo yani.Nedir bu iş ?

kernite'in o kadar pahali olmasının sebebi o kernite'i lvl3 lvl4 misison yapanlar aliyor stroyline missionlarında vermek için.o yüzden o kadar pahaliya gidiyor.amarr bölgesinde kernite çıkar mesela ama kernite isteyen ajanlar gallente ajanlariydi sanırım. o yüzden gallente ajanlarının olduğu amarr sistemlerinde satarsan gayet güzel kazanırsın.

bu tip madenleri eritmeden satıcaksın, eriterek daha çok kazanmanın imkanı yok.hatta lvl4 mission yapilan belli başlı sistemlere millet etraftan ucuz topladığı kerniteleri freighterla getirip orda satar gayette güzel kazanır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...