Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. El Kitap Alma ve Satma Rehberi - Çok Ucuz, Çok Hızlı, Her Dilde, Her Konuda

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
site baya iyiymiş. 48 dolar + kargo fiyatı. kitap türkiyede yok hiç bi yerde. pdf leri dügün yok nette. üstüne amazon da bile international edition yok. ve liste fiyatı 140 dolar.

baya iyi site. tabi sınavı haftaya olan dersin kitabını alma konusunda isteğim baya bir azaldı sfds.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hoca kitaptan soru sordu. soruları yazmadı. sadece numaralarını yazdı. kitap yok ortada kimse yapamadı. ben de bişi buldum onun da versiyonu farklıymış. sanırım int edition deil. yanlış soruları yaptım filan.

öyle işte. düşün halimi. artik derse çalışayim yeter diyorum. deacon umutlandırdı beni bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

söyledik ya. 2 edition ı alın diyor. pandoraya bakın filan dedi de yok orda. 2. edition da neden alayim bi ton para verip.

kitap ile ilgili bütün bilgiler.

Stuart Russell, Peter Norvig, Artificial Intelligence: A Modern Approach, Pearson, International Edition, 3rd Edition

Deacon da bakıcak kendi okulundaki book store a. öyle geçerken uğrayan, çok zamanını almayacak başka insanlar da bakabilirse çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

itülü bi tanıdığın varsa

http://divit.library.itu.edu.tr/search~S0*tur?/X(Artificial%20Intelligence)&SORT=D/X(Artificial%20Intelligence)&SORT=D&SUBKEY=(Artificial%20Intelligence)/1%2C1741%2C1741%2CB/frameset&FF=X(Artificial%20Intelligence)&SORT=D&29%2C29%2C

(cok uzun oldugu için adres ekleme düzgün çalışmadı herhalde)
merkez kütüphanede varmış fotokopi çekip sana verebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...