Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

host olayi

fako12m

Öne çıkan mesajlar

deil..dial up ile aslında baya yürütürsün nbl geçen seneye kdr dial kullanıodu yannış bilmiosam :)

yani ciddi bişi yapçaksan gerekli sponsor bulman flm lazım[signature][hline]Forumlara bir şey yazmadan önce dur iki kere düşün sonra da tıkla
-----------
We are following the will of the one
Through the dark age
And in to the storm
Lord I'm mean
-----------

Ardenia FRP Sitesi
Sosyal ağlarda paylaş

Güzelim biliyorum kırılcaksın ama sen daha bu işin çok başındasın anladığım kadarı ile. Ultima'nı internete açmak ve ortalama 100 kişinin lagsız ve sorunsuz oyun oynaması için host'dan ziyada sana 512 / kbit anlık bağlantı gerekir. Bu bağlantı upload'dır. Sakın 512 Kablo ile bu işi çözerim diye düşünme. Ya internet firmalarından co-location denilen ( bunu araştır ) biz hizmet alıcan ki bu işler ayda 400 milyondan aşağıya olmuyor. Yani Biraz zahmetli ve pahalı işler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 4 yasimdan beri bilgisayar kullaniyorum. Once bilgisayari, interneti ogren, sonra server falan ac diye bi tavsiyede bulunayim dedim ama ya yanlis anladin ya da isine gelmedi, hemen parlamissin. Nasil istiyorsan oyle yap.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bir sevrer host edilmeden açılamaz ki zaten[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
fako12m, 01 February 2004 21:41 tarihinde demiş ki:
olm bagio seni ultima haric herseyde alırım

topkapıda ucuzlamış ordan al[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
Yönetim iş başındadır olaylara zamanında müdahele eder
karakedi, 26 January 2004 17:47 tarihinde demiş ki:
kavga etmeyin bu konu başlığında.

karakedi, 26 January 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
justin sende aşık olup durma zırt pırt :P

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fako12m, 01 February 2004 21:41 tarihinde demiş ki:
olm bagio seni ultima haric herseyde alırım

Bak 'fako12m' kardeşim bence sen bu uo işlerinde hiç vaktini kybetme , bak ne güzel netten de anlıyomusun nickin de zaten beni bitirdi , aç sen evinde Mirc'ini al eline kolanı(yada içtiğin ne varsa süt falan)gir kendine arkadaşlar bul eğlen.
Belki ilerde yaşın büyüyünce insanlarla konuşmayıda ögrenirsin , o zaman girersin buralarda tartışırsın insanlarla...

(bunlar sadece bi tavsiye lütfen kızma benide heryerde almanı istemem)[signature][hline]İnsanları taş duvarlar, demir parmaklıklar arasında terbiye etmeyi,onların düşüncelerini önlemeyi düşünen anlayış yıkılacaktır taş duvarlar, kelepçeler, zincirler, demir kapılar yok olacaktır...
----------------
-Dw-Strong Life-
Senior Game Master
Sosyal ağlarda paylaş

soruna adam akıllı bir sürü cevap gelmiş de sen okumamışsın.

herkese açık bir sağlayıcı mı yapmak istiyorsun (ör: nebula) yoksa evde açıp arkadaşlarınla oynamak mı?

herkese açık yapmak istiyorsan ilk yapman gereken bu isteğinden sıyrılıp bu konuda bilgi toplamaya başlamak. kimi nerde alırsın, kime ne yaparsın ya da yaşın kaçtır bilmem ve ilgilenmem ama bu konuda bilgisiz olduğun bir gerçek. bu yüzden buradaki insanlarla sidik yarıştırmak yerine alttan alıp köprüyü geçene kadar dayı demen gerekiyor. bundan sonra da bir hosting alman hatta dedicated-hosting, co-location hizmetlerinden birinden faydalanman gerekiyor.

evde açıp arkadaşlarınla gönül eğlendirceksen, hostinge gerek yok.[signature][hline]its supersonic
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...