Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evli ve cocuklu (turki$ version)

Bathory

Öne çıkan mesajlar

az once reklamını gordum
cuma kanal d de baslıo.saat 22de sanırım
seksi sempanze midir nedir vardı ya bi karı tatlı kacıklarda o oynuo..
pic edicekler guzelim diziyi gibime gelio..
aman aman
bunun taklidini yapmasak şaşardım
yakında da south park'ı "yıldız parkı" die onumuze surerlerse şaşırmam valla
Sosyal ağlarda paylaş

ya bikere ayakkabi saticisi gibi konsept bir iş türkiyede yok ki ??? ( ayakkabi saticisi olacağina hiçbişey ol daha iyi denilecek bi iş var mi ?? )
ayrica KELLY var BUD var .. nassi yapacaklar o konuşmalari RTUK izin vercek mi ???
ha bide asil onemlisi KOMŞU'lari ne olacak ???[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bathory, 14 January 2004 00:11 tarihinde demiş ki:

seksi sempanze midir nedir vardı ya bi karı. O oynuo..

Ehuehueh Koptum
lol :lol:[signature][hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

bırakın yapsınlar seretmeyın.. bırakın harcadıkarı produksyon parası yansın...
ayrıca kımse salak degıl abı, onun yapımcılarıda bılıyodur ıllakı aynı dızının gecıreleyecegını degısrtımıslerdır konspetı bıraz ama fark etmez (mısal bakınız: evvelden cnbce de yayınlanan erkek ev bakıcılı dızı ve su anda show dakı cverıyonu cem davran olmasa bakılmaz bıle dızıye)

doalyısıyla denıceklerdır buyuk ıhtımalle bı konspet tutturramayıp ıptal edeceklerıdır..[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslıyla Kerem geyiği fena değildi.Ama direk Dharma & Greg'den direk kopyaydı.
Tatlı Hayatta kopya yani.
Evli ve Çocuklu öküzmansal şekilde kopya olmuş.
Öah dedim yani.

Married with children bir efsanedir.
Yıllardır T.V izlerken Al gibi durmaya çalışırım olmaz.Beceremem yani.Adam aşmış.
Efsane tam.Hele Bud'ın bir olayı vardı.Evde model çekimleri var.Bu da çakal makyöz olacak.Mankenler geliyor...

"Oh my god!Your boobs are shining!Get in the room!"
Neyse makyajı yapar göğüslere giderken bunlar.
"Wait!The cream in your boobs is my own mixture.If I won't lick them in 1 hour.Your boobs will explode!Get in the room!"
Kızlar çığlık atarak odaya girerler budla hahah.[signature][hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

logosunu bile uyarlamışlar..

gimli süper cartman yapar valla şahidim :)[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

çok merak ediyorum nasıl bişey olacak diye. bi ara show tv yapmıştı taklidini ama inanılmaz kötü olmuştu. hiç tutmadı zaten o. bunu nasıl yapıcaklar acaba? rtük orjinalinin bire bir çevirisine kesinlikle izin vermez zaten.[signature][hline]
* i am the spinach that sticks in your teeth
* i am the weedwhacker in the garden of evil
* i am the wrong number that wakes you at 3:00 a.m.
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz p.ç edicekler diziyi ya.neyse nasılsa tutmayıp izlenmicek ama yukarda birinin dediği gibi couplingi yaparlarsa atarım kendimi. düşünsenize jeff i oynayan herif striptiz yapıyo ekranda böyle sakallı falan.lö lö falan diye konuşuyo.hadi onu da geçtim.doğuda biri izlerken düşünüyorum da...[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his wife please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

doguda izleseler GUNAH CARPILIRIZ diye kapatirlar herlade.. (umarim inegin biri cikipta bunu yazdim diye tartisma baslatip kendini gostermeye calismaz)

ya onu birakin da... hani bunlar catiya anten tamirine cikiolardi ya.. hatirlayan var mi ?!?!? kopmustum yaaa tek kelimeyle...

bikere cekecekler, bikac gun izlenir sora susar gider isalla... ya zaten espiriler falan ole yok bizim sinif midir nedir, hani perran kutman oynuyo, ondaki gibi ole her yasa hitab edicek gibi deil... yetiskin espirileri... varya bunnarin hepsi, o DADI yuzundne oluo ha !!

ULAN BISEYI DE KOPYALAMAYIN BEE !! BISEY BULUN ONNAR KOPYALASIN !! [signature][hline]ultraslan-Avrupa HERYERDEYIZ !!!
Almanya...
Sosyal ağlarda paylaş

Married With Children"ın ismi dışındaki bütün unsurları Türkiye'ye ve Türkçe'ye uyarlandı. Bundy Ailesi'nin yerini Tonguç Ailesi, Al Bundy'nin yerini Niyazi Tonguç karakteriyle Ege Aydan, Peggy Bundy'nin yerini Jale Tonguç karakteriyle Yıldız Kaplan, Bundy'lerin kız çocukları Kelly'nin yerini Tuğba karakteriyle Duygu Yetiş, erkek çocukları Bud'ı ise Efe karakteriyle Ozan Uğurlu aldı.

Bundy'lerin sürekli itip kaktıkları komşuları Roads çifti ise dizide Mana soyadıyla karakterize edildi ve Marcy'yi, Rana ismiyle Mihrace Yekenkülüğ, Steve'i ise Selçuk ismiyle Tuğra Kaftancıoğlu canlandırdı. Al Bundy'nin ayakkabı mağazasında birlikte çalıştığı çapkın tezgahtar Luke rölünü de Selim ismiyle Murat Serezli üstlendi

allam yaaaaaaaa alllaaam yaa yalvarirrim vurun beni.. VURUN BENIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![signature][hline]ultraslan-Avrupa HERYERDEYIZ !!!
Almanya...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 16 January 2004 11:31 tarihinde demiş ki:
ULAN BISEYI DE KOPYALAMAYIN BEE !! BISEY BULUN ONNAR KOPYALASIN !!

ortaokulda lisede kopya ile sınıf geçen adam , ilerde de kopya dizi kopya program yaratir ... kopyacilik hepimizin ruhuna işlemiş ... hep kolaya kaçiyoruz ....

başka örneklerde var ...
popstar (fame academy) , patron kim (who's the boss), dadı , aslı ile kerem (dharma and greg) , koçum benim ...bizim evde izlendiğini gördüğüm ve aklima gelen 1e1 kopya lar ....[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aslıyla Kerem'e laf söyletmem. Direk kopya da deildi. Karakterlerin sayısı felan benziodu tabi. Babası evde oturuo şirkette çalışmıo. İş arkadaşının Dharma&Greg'deki herifle hiç alakası yok. Benzetilebilecek bişi varsa birtek Aslı'nın anne ve babası benzio. Oda geçmişleri sadece :D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...