Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4 saat ders arası olan adamın dramı

kitana

Öne çıkan mesajlar

yahu şansa tanıdığım her insanın dersi var bazılarının off günü , artık ne yapacağımı bilemiyorum. Eve gitsem ayrı dert, ordada sıkılıyorum. Üniversite'nin en genç tayfalarından olmanın diğer bir kötülüğü ise öss ye giren arkadaş bütünlüğünün yoğun olması.Bundan dolayı okul saati eve dönmenin bir anlamı yok pek. Ne lise hazırlık okudum ne de üni hazırlığı direkten soktular 1. sınıfa anlamadım bende. Kafadar , adam gibi adam bulmak zor oluyor buralarda gerisi zaten 30+ elemanlar. Gelmiyor babam yaşında milletle taşşak muhabbeti yapmak.

Harbi abi şansa bak tek tek 50 kişiyi düşündüm yarısı lisede derste yarısının boş saati yok çeyreğinin de off günü öf be öf.
YETE RALAN SIKIIAYLIRAOUMA BURALARAD saat olsun 4 koşucam derse ya öf be , sıkılmayayım diye vampir efsaneleri üzerine yazılan metinleri okumaktan önümde bulunan SONY marka LCD ekrana kafayı vurmamak için zor tutuyorum kendimi
Sosyal ağlarda paylaş

laaaahn
sen ne yapmışsın
yeditepede hazırlık okunmazmı bitersin böyle işte:D
nasıl oluyo bilmiyorum ama hazırlıkta bayaaa çevre yapıyosun kendi bölümde okuyanlarla falan muhabbetin oluyo iyi oluyo bak ne yap biliyomusun ordan istediğin uzun bi yazının çıktısını al git kırmızıya çay al onu oku
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntıdan yemek yemeyi bile denedim. İskender söyledim kola aldım ama sadece 30-45 dk öldürebildim. İçtiğim sigaranın haddi hesabı kalmadı bu 4 saatte. Gözünü seveyim yardım aedin adsf

Ya sorma hazırlık okuyamadım gittim sınavı gözüm kapalı yaparak verdim , yapmaz olaydım diyorum şimdi kendime. Doğru aslında yaptığın çevrenin haddi hesabı yok hazırlıkta ama 1 sene de doğrusu en azından yarım dönem bile benim için kayıp. Benim gibi 21 yaşında mezun olacak bir genç için ızdırap sdf.
Ama gene çevrem geniş ; ama sırf şu lanet günü başıma koydular sinir oldum. 75 kişiye yakın arkadaş edindim , aslında benim için büyük bir rakam ama nedense 1 tane si ile bile görüşemiyorum salı günü. Ulan Sosyoloji koymuşlardı , aldılar geri onu başka ders verdiler kaldık böyle iyimi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...