Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Sevilla - Fenerbahçe ( 04.03.2008, 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

1. Volkan adam tekmeleyecegine topu yumruklamayi ogrensin..
2. Selcuk hizli top kontrol hizli donus ve hizli pas ogrensin..
3. Birisi su capel e faul yapmadan durdursun
4. son golde sanki kendini itiyormus gibi numara yapmasi sonucu gol yedirten lugano yu FB hemen yollasin takimdan hatta macin bitmesini bile beklemesin direk ispanyada biraksin. Birak sahadaki 10 arkadasina ihanet burdakilere bile ihanet ediyor.. Birileride bunun artist hareketlerine kanip sahada birsey yapiyor saniyor.

5. Artik su kezmani satmak lazim ankaraspor mu alin adanademir spor mu alir birileri alsinda forvete topa vurmayi bilen biri gelsin...

bu mac kac kac biter bilmiyorum ama fark asla 2 nin altinda olmaz..
Sosyal ağlarda paylaş

futbolu hep böyle oynuyo sevilla. çirkin işleri pek seviyolar.
bu maç böle bitmicek. bitemez zaten. 2.yarı gol atıcaz tutuşucaklar. sonra sinir stres başlıcak.
çünkü bi gol daha atarsak iki takımda attığı tek golle tura gidicek.
ah deniz nerdesin nerde..
deniz gibi adamı arayacağım aklıma gelmezdi ama inanın ne ilk golü yerdik deniz olsa ne 3. golü.
Sosyal ağlarda paylaş

Maç arasında şöyle bir foruma bakabilidm. Maç başlamadan eklemek isterim ki. Fenerbahçe'de bir odun var yontulmamış bir odun, ayağını kırdı herif hala düşmedi yakamızdan bırak artık bizi Selçuk bizim seni kovmaya niyetimiz yok ne olur bizi bırak..

edit: Ayap yazmışım ayak olucaktı, düzelttim..
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla son 2 senenin uefa sampiyonu zaten kagit uzerinde favoriydi ilk macta bir gariplikler oldu ama ilk 45 dakikada goruldugu uzere zorlayamiyor fenerbahce..

Ben selcugu gectim adamin kapasitesi bu..

LUGANO resmen ihabet ediyor takima faul yaptirtmak yerine oyununa baksa 3. gol gelmeyecek adam kendisinden 1 metre geride yaptigi hareketlere bak sonrasindada itiraz ediyor topa gitmek yerine..

Capel en az 1 kisiyi attirir diye dusunuyorum ben yine formunda farkettiyseniz karsisina kim gelirse gelsin en az 2.5 kati fln hizli.. 7-8 metre gibi kisa mesafelerde bile 1.5 metreye yakin fark atiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...