Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erkekte "güzel popo" sorunsalı

paspatur

Öne çıkan mesajlar

Xhunarion said:
Karı karı topicine dönmesin pl0x.

valla erkekte güzel popo gibi bişi imkansız olduğundan dolayı.. böle oluyr napalm..

kıllı mıllı falan bişi işte! ıygh!

ayrıca her popo başlığına koyabileceğim serena williams poposu

bi de kim kardayaşıyanlar? poposu

bu popolarla kafa bile kırarlar! sinemada çift kişilik koltuğa tek kişi belki sığarlar. serenanın o popo ile tenis oynayabilmesini hayvan olmasına ve chuck norris'in yüceliğine bağlıyorum. o ki dev gibi popolu bir yaratığı bile tenis oynatabilecek kudrettedir.

erkekte güzel popo chuck norris'e ve izzet altınmeşeye mahsustur!

Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi yeterince gay damgası yemek istemiyorum ; ondan açıklama getirmeyeceğim. Erkek poposu üzerine yazılacak çok şey var nokta

da ekleyeylim erkekte güzel popo imkansız? malesef kızların büyük bir bütünlüğü erkeklerde fiziki açıdan ilk gözlerine batan kısım kalça oluyor. Kıllı mıllı olacak diye bir şart da yok ayrıca kaslı olması şarttır.

glaiba yeterince açıklama yaptım

ps: gay değilim
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat çekiyor ve arkalarında bir escalade cip varmış gibi duruyor

aynı şekilde deve koysam tek hörgüçlü değil de çift hörgüçlü koyarım inan.. reklam stratejisi gibi bişi.

görseller şaşırtıcı ve vurucu oluyor işte.

ayrıca dev gibi değil belki ama popo iyidir, küçük popolu kızlar ıggh! hiç hoş değil
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
sechil said:
eee biz hiç diomuyuz beni taciz ettin die hoşumuza bile gidio :):) ama poposuna elletmeyi seven erkeklerde eminim vardır

nası yani sokakta adamın biri gelip seni elliyo ve bu hoşuna mı gidiyo sdfs

ya ne alakası varr o anlamda demedim çarpıtmayalım lütfeeen
Sosyal ağlarda paylaş

sechil said:
eee biz hiç diomuyuz beni taciz ettin die hoşumuza bile gidio :):) ama poposuna elletmeyi seven erkeklerde eminim vardır
ya feyk ya da fetişist 2sinden birisin ama elletmeyi seviyorsanda saygı duyarım hatta allah da bana senin gibi böle düşünen birini nasip eder dsasdsdas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...