Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Telekom Yurtdışı Çıkışlarını 5 Kat Arttırdı!

asinanyavuz

Öne çıkan mesajlar

2005 yılından beri 5 kart artmış yurtdışı çıkışı...
Ben 2005'te 128/32 kablo kullanıyordum, şimdi 4mbit kullanıyorum. Benim hızım 32 kart artmış. Burdan yak.
Şimdiki yurtdışı çıkışlarını 6 kat arttırırlarsa ancak 2005 dönemindeki orana denk geliyor. İlerlememiş, baya gerilemişler yani gerçek anlamda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla serverlarında bir standart yok halen. misal belli bir ip den baglandıgınız zaman cok cok iyi ping alırken baska ip lerde 600-700 ping ve akıl almaz loss larla ugrasıyorsunuz. hafta sonları inanılmaz lag ve ping artısı oluyor. ttnet in hızı arttırtık ucuyoruz haberleri hukumetin ekonomi cok iyi milli gelir arttı enflasyon dustu geyiklerine benziyor. hız artıyor kapasite artıyorda kardesim sen zamanında ole bi yuklenmissin ole bi yuklenmissinki hic kullanıcı almayıp 10 yıl daha kapasite arttırsan anca rahatlar. ben hala ttnet in ve diger servis saglayıcılarının "FORUM" denen gevur icadını kullanmaları gerektigini savunuyorum. boylece basiretsiz musteri hizmetlerinden internet hizmeti almak isteyen ama telefonlarda surunen musteriyi kurtarırlar. pasa pasa ordan sorunlarını anlatırlar acıklamada bulunurlar. en azından bir ekip kurup bilen insanlar daha cabuk musteriye ulasır. ha dersen ozaman herkez kufur eder e ozaman ttnet te kullanıcı kaydı yaparken adsl numarası ve vatandaslık numarasına gore yapar et bakalım kufur ondan sonra. kapıda 2 polis bir avukatla karsılastın mı ifade vermek icin karakola kadar eslik ederler sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Son bir kaç aydır ben gayet memnunum, 1MB baglantım var , torrent felan ortalama 100kb ile rahat indiriyorum, Lotro oynuyorum , NS oynuyorum Lag mag derdimde yok. Istanbul Avrupa yakasında oturuyorum, bunun bir etkisi olabilir diyecektim ama avrupa da oturupta hala yakınan arkadaşlarda görünce alakası yok diye düşünüyorum. Ya herkeste bu kadar iyide dolaylı yollardan sorunlar yaşayıp bunu TTNET e bağlıyorsunuz ( Günah Keçisi ) yada sizin bulundugunuz bölgede ciddi altyapı sorunları var ( olmamasına şaşarım zaten ).

Benim yakındıgım durum ise yurtdışına nazaran yüksek fiyata düşük bağlantı almak ama o da zaman içinde dengelenecek diye umuruyorum. ( Özel firmalar bir bir çıkmaya başladı. )
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:
Son bir kaç aydır ben gayet memnunum, 1MB baglantım var , torrent felan ortalama 100kb ile rahat indiriyorum, Lotro oynuyorum , NS oynuyorum Lag mag derdimde yok. Istanbul Avrupa yakasında oturuyorum, bunun bir etkisi olabilir diyecektim ama avrupa da oturupta hala yakınan arkadaşlarda görünce alakası yok diye düşünüyorum. Ya herkeste bu kadar iyide dolaylı yollardan sorunlar yaşayıp bunu TTNET e bağlıyorsunuz ( Günah Keçisi ) yada sizin bulundugunuz bölgede ciddi altyapı sorunları var ( olmamasına şaşarım zaten ).

Benim yakındıgım durum ise yurtdışına nazaran yüksek fiyata düşük bağlantı almak ama o da zaman içinde dengelenecek diye umuruyorum. ( Özel firmalar bir bir çıkmaya başladı. )

Aynen, İstanbul Avrupa, Rapid yaklaşık 108 kb /sn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...