Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş JK - Galatasaray (02.03.2008 saat:19:00)

aytimania

Öne çıkan mesajlar

günümüz futbolunda 4 lü defansın önünde 2 önlibero artık her takımda olan bişey (bjk hariç). Tek ön liberomuzda sakat.
gs'nin ise Türkiyede çok başarılı 2 önliberosu var.

burdan bi kere kaybettik.

bjk için çok zor maç. daha önce dediğim gibi baki oynarsa kazanırız lkdjkasd
rüştü oynarsa yenmemiz çok zor.

ama gs nin son fb maçının 2. yarısında fizik kondisyon yerlerde idi. öyle olursa yorgun rakibe karşı avantajı olabilir bizim çocukların.
Sosyal ağlarda paylaş

Of bu maçı mutlaka almamız lazım, şampiyonluğu belirleyebilecek bir maç, çok önemli. Fener'i yenmenin gazıyla BJK'yi de yenersek hazır Fener puan kaybetmişken harika olur. Sonra büyük takımlarla maç kalmıyor Fener hariç. Puan farkını 3'ün üzerine çıkartırsak son iki haftaya girerken bizi yenseler de şampiyon oluruz :D
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
günümüz futbolunda 4 lü defansın önünde 2 önlibero artık her takımda olan bişey (bjk hariç). Tek ön liberomuzda sakat.
gs'nin ise Türkiyede çok başarılı 2 önliberosu var.

burdan bi kere kaybettik.

Yok öyle bişi. Çift ön libero atak öldürür, 10 numara sıkıntısı çektirir, oyunu kilitler.

Evet uygulayanlar, uygulanabilirliği var. Ama zorunlu değil. Tercih meselesi. Kanat futboluna abanacak takımlara yarar daha çok.

Değil çifti hiç önlibero kullanmadan da avrupada fırtına gibi esen takımlar var. En basidinden Arsenal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sonra büyük takımlarla maç kalmıyor Fener hariç

Aman erken öten horoz olmayalım, bu maç Kalli'nin de belirttiği gibi şampiyonu belirlemez. Daha çok var bizim de içerde Kayseri,Trabzon ve Fenerbahçe maçlarımız deplasmanda Sivas maçımız var; bu maçların hepsi ayrı zor geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
galatasaray bizi son 11 lig maçında 1 kez yenebilirken nasıl bize ters geliyor ben anlamıyorum ki? nesi ters yani

Geçen sene ASY'de Galatasaray 1-0, İnönü'de Beşiktaş 2-1 kazandı. Ondan önceki senede Galatasaray 2 maçı da kazandı, 3-2 ve 2-1 lik skorlarla. Ondan önceki senede Galatasaray ASY'de 1-0 kazandı, İnönü'de 0-0 berabere kaldı hatta Hakan penaltı kaçırdı. 3 senedeki maçlar aklımda kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

GS genelde ters geliyor BJKya biraz, ama bu sene iki takım da geçen senekilerden çok farklı, belli olmaz bu maç. BJK defansı çok kötü ama gol yese de maçı bırakmamaya ve maç çevirmeye alışmış bi karakteri var Beşiktaş'ın, ve maç İnönü'de. Bence ibre çok az da olsa BJK'dan yana. Gollü maç olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yok öyle bişi. Çift ön libero atak öldürür, 10 numara sıkıntısı çektirir, oyunu kilitler.

Evet uygulayanlar, uygulanabilirliği var. Ama zorunlu değil. Tercih meselesi. Kanat futboluna abanacak takımlara yarar daha çok.

Değil çifti hiç önlibero kullanmadan da avrupada fırtına gibi esen takımlar var. En basidinden Arsenal

gilberto silva ön libero.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:
Rewendor said:

gilberto silva ön libero.

Gilberto+Fabregas değilmi orta göbek...Fabregas benden habersiz forvet arkası mı oldu yoksa =]

Neyse Bjk'ye orta alanda üstünlük kurardık derdim ama tansiyonlu bir maçtan çıktık belli de olmaz.Seinfeld ,Bobo ve Cisse'nin olmayışı kötü olmuş Bjk açısından.Ben 2-0 veya 3-0 gibi bir galibiyet bekliyorum Galatasaray'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu Arsenal'de ön libero yok demiyorum ki önliberosuz sistemle oynuyo diyorum.

Fabregas forvet arkası değil tam, ama daha ofansif bir oyuncu, libero gibi defansif kalmıyor. Diğerleri de zaten ilk 11 çıktıklarında bile (ki genelde zaten çok gençler o yüzden ilk 11 çıkmıyorlar) ön libero gibi oynamıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
galatasaray bizi son 11 lig maçında 1 kez yenebilirken nasıl bize ters geliyor ben anlamıyorum ki? nesi ters yani

Mumu naptın yahu? Hani son 11 lig maçında 1 kez Beşiktaş yenebildi desen tamam haklısın dicem de, çok ters söylemişsin yani öyle böyle değil :)

Neyse maç başladı.

Daha iki takım da rakibi tartıyo. GS bi adım daha iyi gibi. Daha BJK akını yok, GS 1-2 kere geldi ama genel olarak kısır gidiyo. Du bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...