Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski bir oyun vardi..

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

baya eskiden oynadığım bir oyun vardı. çok az hatırlıyorum bi türlü bulamadım belki hatırlayan başkaları vardır.

oyunda bir inşaat firması idik. çalışan elemanlarımız vardı. bunlarla belli yerlere evler yapioduk, müşteriler gelip yerleşiodu onları rahat ettirmeye fln çalışıoduk,bu kısımları pek hatırlamıorum ama asıl zevkli kısım şuydu
karşı bir firma daha vardı oyunda ve o da bizimle aynı şekilde gelişmeye çalışıodu bi yanda da onu sabote edioduk.hatta bu sabotelerde işcileri,mühendisleri ve dier çalışanlari toplayip karsi tarafin elemanlarına dalabilioduk fln

biraz düşündükten sorna oyunun ismi "construction" olarak hatırladım ama googleda sonuc alamadım cok fazla alakasız site geldi karşıma.

bu oyunu hatirlayan var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar çabuk cevap gelceğini tahmin etmiyordum ve mesaj attıktan sonra bu kadar çabuk oyunu bulacağımı da :)

ismi constructor'mış girip biraz oynıcam şimdi eskileri hatırlarım.
oyunlar ne kadar gelişse de eski tatları bi türlü alamıyorum artık.
herkese tavsiye ederim zevkli ve basit bişi zaten. 33mb
constructor
Sosyal ağlarda paylaş

Dosbox

dosboxu çalıştırdıktan sonra oyunun olduguğu klasör c:asd olsun örneğin

mount c c:asd

yazıyorsunuz,daha sonra "c:" yazip enter ve oyunu çalıştıran exe dosyası ne ise onun ismini yazip tekrar enter

öğrneğin constructor icin (c'de cons kalsöründe olduğunu varsaydim)

mount c c:cons
c:
game

(eğer ses gelmiyorsa game'den önce setsound yazip autodetect yapin soundblaster gelene kadar.)
Sosyal ağlarda paylaş

Darkwall said:
zafer işte azmin gücü sayın seyirciler başardım +rep dostum =)

çok da zor bişi değil ki.

iki üç tuşa basıp deniyceksin,
türkçe klavyenin ingilizce karşılıklarını bulacaksın.

"aböö ben ingilizce klavyeden geldim, i yazacağıma ı yazıyorum, alışamadım" diyenler gibi gördüm nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...