Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllidan down by İSTANBUL

knox

Öne çıkan mesajlar

öncelikle tebrikler bize :D forum hesabım bugün aktif oldu o yüzden geç kaldım buraya yazmakta... sonrasında ise;

700-800 ms aralığında boss denemeleri - killeri yaparsın, o arada tankın elektrikleri kesilir. bi sonraki denemde healer spike yaşar. ventrilo da spike olduğu için komut geç duyulur iş işten geçer. bu güçlüklerle kill yaparsın. sonra bunu diğer oyuna ilgili insanlarla paylaşırsın. tebrikler yazmak zor geldiği için bi arkadaş 'yemezler!' yazar. bu şakaya hoşgörü göstermediğin için agresif! ilan edilirsin. sonra isminin altında balon olduu için çıkıp birileri ses sus balon der :P

ülkemizde oyun oynamak gerçekten zor iş :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya allah aşkına bırakın şu edebiyatı ya. Hangi türk guildine sorsan dünyanın en şanssız guildi. Dünyada hiç bir guildin tankının elektrikleri kesilmemiştir boss tanklarken, direk world first bir olay. Dünyada tek lag la oynayan ülke biziz. Hiç PTR da oynadınız mı, oradaki lag durumunu biliyor musunuz. İsveçli tipler 500-600 ms le oynadılar ama millet yine de çatur çutur kesti bossları. Oradaki her boss da BT nin afedersiniz beynine verir.

Kesmişsiniz ne hoş, tebrik ederiz. "Ama lütfen biz ne zorluklarla raid yapıyoruz edebiyatıyla ayar vermeye kalkmayın" Kusura bakmayın ama 25 Türk le raid yapmanın en zor yanı, ego savaşlarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

ego ile alakası yok olayın daha cok ''ben sizden önce kestim'' le alakası var bence bi şekil karşıt-ego farkedildiği üzere her topicde var çünkü bu şekilde ayar verme denemeleri , insanları germek ve karın agrıtmakdan başka bişey degil , tebrikler diyip iyi dileklerini sunup geçebilecekken illaki bu forumun kralı benim havası estirilmeye calışılıyor.

Sonuçda bu da bi ego tatmini ve ''biz bu boss u cok kolay kestik nihohahah'' dan cok daha rezil bişey..

kaldıki koca forumda bütün bossları bizden önce kesen tek bi kişi var Aluriel , o bile millete nispet yapmazken biz ne halt etmeye nispet yapıyoruz anlayamıyorum.. :/
Sosyal ağlarda paylaş

bi dahaki illidan kesecek arkadaşlara ders olsun bu

bundan sonra first killerinizde topic açarken lütfen dikkatli olalım örnek vermek gerekirse cümlelerimiz şu şekilde olabilir..

'' Arkadaşlar biz bi bok yedik illidanı kestik''

'' Arkadaşlar özür dileyerek itiraf ediyoruz biz geçenlerde illidanı kesmiş bulunduk, herkesten binlerce özür diliyor yakınlarına baş sağlığı diliyoruz''

altına gelicek muhtemel yorumlar

'' utanmıyomusunuz layn siz görme özürlü bir kişiliğe 25 kişi birden dalmaya hı ? ''

'' etik olmamış arkadaşlar bide burda deklare etmeyin lütfen''

'' kınıyorum''
Sosyal ağlarda paylaş

Konu bosskill felan değil ortadaki tutum amanda aman 800 pingle oynuyoruz amanda tank'ımız dc oluyor bunlara rağmen başardık çok iyiyiz kalıbına bazı patiler tepki veriyor ben katılmıyorum ama karşıda çıkmıyorum tepki verenlere.

Unutmayınız saygı kazanılan birşeydir kendi kendine gelmesini bekleyemezsiniz,statu çıtanızı yükseltmek için geldiğiniz zorlukları betimlemek tepki çekebilir çünki sizinde bildiğiniz gibi zorluk çeken tek guild siz değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

+1
+1

farkettiniz mi bölümün yukarısında progress başlığı var. alan yetkililerine mesaj atarsınız, orası güncellenir. normalde bu başlıkları açmamanız, isteyenin yukardaki stickyden görmesi lazım kim nereye gitti ne yaptı. OSMAN DOWN&DIE BY X , GZ GZ TESEKKURLER topikleri açılmamalı normalde.

biraz kendi adıma konuşmuş gibi olacağım ama, osman down by ahmet, veli down by ahmet, tüm dünya down by ahmet diye tek bir guildin öldürdüğü trash mobu bile başlık açarak duyurmasından bıkkınlık geldi artık.

ayrıca altına /sarcasm diye belirtme gereği duyulmuyor paticikte , aklınızda bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

istemeyerek cevap vermek durumundayım

knoxville

ne egoymuş be kardeşim yaz yaz bitmiyo gerçekten, balonlu üyeler falan :S evet eski üye değilim ayrıca o balon gif :)

regalya

o 800 ms ile oynuyoruz yazısını yazan arkadaş buna rağmen kestik hep dc olduk ne kadar imbayız demiyo dikkat ederseniz, başka bi mesaja cevap vermiş ve ülkemizin YADSINAMAZ şartlarından dem vurmuş. ayrıca sen kabul etmek istemesende ne yazıkki Türk playerlar olarak büyük çoğunluğun çok gerisinde bi hizmet aldığımıza bu forumda hayır diyebilecek sadece tek bi post istiyorum çenemi kapamak için

fly

burası world of warcraft için ayrılmış bi oyun topiği ve genel progress dışında illidan kesmiş olmak (ki bu işi yapan guild sayısı bi elin parmaklarını geçmiyo henüz) bence ayrı bi başlık açmak için yeterli, bu oyunu oynayan insanlar bu olayı gidip antu.com'a yada bjkonline.com'a yazacak değiller heralde.. misal bende ''osman ahmeti gankladı'' yada ''feralastaki çiçekler mis kokar'' ismindeki başlıklar ilgimi çekmiyosa girmem, sizde öyle yapın ama her fk topiğine girip saçma bahanelerle insanları üzmek abartı diye düşünüyorum..

bence bu konu daha fazla uzamadan ve iyice kaymadan kapatalım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Lego oynayan tipler işte gelip burada "ooOoo sizde lag varda onlarda yokmu, OOoo sizde elektrik gidio net gidioda onlarda gitmiomu" gibi laf sokma cabalarında olan 2 elleri ile tabiri caiz ise bir aleti kaldıramayan tiplerden oluşan kütükcükler, ttnet tedaş dsi de falanmı calısıyorsunuz anlamadımki.
Ve su progress olayına değinmek isterim blizzard oyun politikasını tbcden sonra değiştirdi bu kadar kısa sürede Pre-Tbc de contenti temizlemek mümkün olmaya bilirdi, Blizzard ıcın bakıs acısı bakıolar offical forumlara 3-5 kişi şu boss kesılmıo diye aglamıssa akıyor oradan hemen bir nerf.
Bazı tipdeki insanlar içlerine dert olan bazı şeylerden dolayı burayı ko forumlarına çevirmeye başladılar artık yakında adreside değitirirsiniz KOcuk, neyse arkadaslar bole tipler dert edilecek türden degil, oyundakı hassasiyetimiz ciddiyetimiz burada biraz gevyeşebilir normaldir tekrardan tebrik ederim takmayın bunları/zz derim :)

Düzeltme: Bu balonlar yakında bi yerinize patlayacak bakalım hadi hayırlısı X(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...