Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn de yeni hack yöntemleri

Larva

Öne çıkan mesajlar

Msn emailimi pek öyle sağa sola yazmam pek de girmemiştim dün baktım biri eklemiş ama ben hayatımda yurdanur isminde birisiyle tanışmadım Şöyle bi muhabbet geçti

tık

bunu diyip çıktı bot olduğunu o an anladım siteye de girdim baktım msn emaili ile şifre istiyo yemedim tabi hehe. Siz de dikkat edin
Sosyal ağlarda paylaş

saçma yerlere sıkış mail adresleri kullanıyorum. formları öyle dolduruyorum. bi tarafta adım erkan, diğer tarafta tuncay olarak geçiyor. maillar farklı, adlar farklı.

bi de pasaport ve nüfus cüzdanını farklı farklı kullanabilirsem işte o zaman..

dur lam o zaman hapse giriyorum! ok! o kadar abartmaya gerek yok dasaaa efendi.

işçisin sen işçi kal, giy dedi tulumları.. aman yaw!
dasaaasın sen dasaaa kal değiştirme evrakları..
Sosyal ağlarda paylaş

Msn bot.. valla bana geliyorlar kasti olarak ekliyorum yolladiklari reklamlari verilen sitelere her gun ddos cekiyorum akillanirlar yakinda =)

Vpslerimden saldiriyorum biri amerikada biri almanyada ikiside 100mbps cikisli.. evde vdsl var 30mbps yapip ip netscanden cikarsam saldirmasinlar diye yemiyor okadarini..
Sosyal ağlarda paylaş

Hala bunları yutan insanlar var ki uğraşıyorlar.

Sephrioth said:
msn için kullandığım mail adresimi hiç bi şekilde kayıt vb. şeyler için kullanmam arada spamlar geliyo yinede ama ona yapacak bişi yok.Birde şu hi5 , facebook vs. den msn listemdekiler yüzünden mailler gelmese tadından yenmezdi..

facebookta gelmesini istemediğin mailleri ayarlarından düzenleyebiliyordun.Diğerlerinde de olması lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu insanlar şu "Seni kim engellemiş onları bul" sitelerinin kurbanları. Sen bu siteye girdiğinde MSN ve Şifreni girmeni istiyor ve sen bunu yaptığın anda şifren ve msn adresin onların loglarında tutuluyor. Ayrıca çok zekiler. Kullanım sözleşmesi diye bir link eklemişler orada yazan aynen şu: "MSN hesabınız reklam, duyuru vs. işlerde tarafımızca kullanılabilir." gibi bir şey. aslında kendileri söylüyorlar sonradan ne yapacaklarını. uyanık olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Brotherhood Of NOD // Talonfist:
Pardon da
Kimsiniz?
PINAR:
neyse uzatmaya gerek yok :(
Oha?
PINAR:
ben de seni engelliyorum yazma bana. inanmıyorsan www.engelim.com dan dene gör. ba baaayy

Rörrh.
Block+delete
Sosyal ağlarda paylaş

ninjaturtles said:
su uygulamayi yazmak icin efor sarfeden, para verip domain alan bir insan evladiysa ben insan degilim.akillinin biri de facebook.com.tr yi almis ordan sifre topluyor.para kazanmis olsalar neyse, sirf sifre toplamak icin. bu lamerlikten de ote, embesil iq suna sahip insan yavrularinin yapabilecegi turden bir is

facebook.com.tr ile alakası yok olayın.
facebook topicinde hakkında bi şiler yazmıştım bakabilirsin hatta, almak kolay değil öyle com.tr domain, hele bi de fake hack sitesi için.
engelim.com'dan topluyorlar direk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...