Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bira içen türbanlı teyze

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

aytimania said:
lanet olsun hepsine ya geçen gün sahile kayalıklara inmeden böyle sur gibi bi mekan var pendikte günün çeşitli saatlerinde yiyişmek için gençler tarafından kullanılan, oraya türbanlı bi hatunla sevgilisi indi, ben bıraktım manitayla yiyişmeyi izliyorum uzaktan, çıkardı türbanı oturdu kucağa ii bi performansın ardından taktı türbanı devam ettiler yollarına, işte böyle olaylar yüzünden nefret ediyorum onlardan...aslında çok normal bişiy bi genç kızın böyle heyecanlar yaşaması ama onlar saçlarını bile göstermenin günah olduğunu söleyip de böyle şeyler yapınca tiksindirik oluyo

evet
Sosyal ağlarda paylaş

hani saçının teli gözükmesi haramdı. maşşallah bunlar saçının teli görünmeden herieyi yapıyorlar

her zaman dediğim gibi müslümanlıktan değil müslümancılıktan nefret ediyorum. kardeşim takma o zaman ya onu lekeleme heryeri. seni o türban la gören temiz hanımefendi birisi zannedecek.
Sosyal ağlarda paylaş

türbanlılarda insan onlarda yapar..
ama onları öyle görünce, deli oluyor insan madem yapıcaksın git başını aç da yap diyesi geliyor insanın.. neden? çünkü başını örttüğün o şey bir şeyi simgeliyor.. aslında zaten kafayı dolamakla kalmıyor ki "tesettür" denilen bi kavram var.. vucut hatların belli olmayacak şekilde giyinirsin, budur islamda olan.. sadece kafayı örttüm oh müslümanım değil.. dışarda zaten tesettüre uygun giyinmeyen ama başı kapalı (bkz: türbanlı fileli) gibi kişiler daha çok.. hayır onların başörtü takması zaten saçma, süs olsun diye takıyor yada böle daha güzelim bana çok yakışıyor diye takıyor... erotik denilen bişey war, üstü kıyafetli daha fazla göze batıosun.. islam demiyorki "kafayı kapa gerisini salla" islamda olan "erkekleri tahrik etmeden giyinin" ki buna vucut hatlarının belli olmasıda dahil, dapdaracık şeylerin içine girip kafayı bağlar alta fileli çorap giyer gider toplumun içinde sevgilisiyle kucak kucağa... bu değil müslümanlık bu değil... Allah'a havale ediyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...