Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dinimizin tavsiye ettigi örtünme hem hayata hem fazilete uygundur-Kemal Atatürk

fightersfight

Öne çıkan mesajlar

Birde Sam'den sir'den yardım istiyor.

Aptallığa çare yok, bilim "IQ Yükseltator" diye birşey icat etmedi. O yüzden yardım edemez kimse, ha ama belki 40 kere içinden tekrarlarsan tanrı IQ bonus veriyormuş, o icat etmiş.

Hümanist'im diipte, kadını mal yerine koyan türbanı ve arkasında ki zihniyeti savunması oldukça eğlendirici :D
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Birde Sam'den sir'den yardım istiyor.

Aptallığa çare yok, bilim "IQ Yükseltator" diye birşey icat etmedi. O yüzden yardım edemez kimse, ha ama belki 40 kere içinden tekrarlarsan tanrı IQ bonus veriyormuş, o icat etmiş.

Hümanist'im diipte, kadını mal yerine koyan türbanı ve arkasında ki zihniyeti savunması oldukça eğlendirici :D

bu ince esprilerinle iq falan belli de.
valla yardım istiyorum gerçekten bu kadar gerçegi ,gerçegi gösterene hakaret ederek degiştirmeye çalışan insan olunca.

bak ne diyorum sana susam sokagi kaçkını.
KADINI MAL YERİNE KOYAN TÜRBANI DEGİL,ONU TAKMA HAKKINI SAVUNUYORUM.
sende yasakçılıgı savunuyorsunda,
sen sokaktaki türbanlı kadına bir mal dede,gör bakalım dünya kaç bucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
fightersfight said:

Türban takma hakkından önce töre cinayetlerine el at sen. Tam hümanistçe bir davranış olur bak.

töre cinayetlerine devlet cezasını veriyor zaten el atılmasına gerek yok o public bir olay.senin kafan alıyorsa tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

fightersfight said:
Pyro said:
fightersfight said:

Türban takma hakkından önce töre cinayetlerine el at sen. Tam hümanistçe bir davranış olur bak.

töre cinayetlerine devlet cezasını veriyor zaten el atılmasına gerek yok o public bir olay.senin kafan alıyorsa tabi.

Hümanistliğin tanımını bilmeden hümanistim deme bari bir daha. Cidden komik duruma düşüyorsun of ahah. Halkta zaten senin çıkıp, onların hakkını savunmanı bekliyordu. İyi güldüm gece gece.

Azınlığın sesi newdonis.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...