Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Red Alert 3 ve yeni KOTOR - EA duyurdu..

solaris777

Öne çıkan mesajlar

TRgamer said:
PC, PS3 ve Xbox 360 platformları için hazırlanan ve Electronic Arts: Los Angeles tarafından geliştirilen oyunda Sovyetler Birliği geçmişteki güzel günlerine dönmek ve tarihi değiştirmek için zamanda geriye gidecek ancak yapılan bir hata nedeniyle alternatif bir zaman dilimi yaratılacak. Bu zaman diliminde ise herşey tamamiyle değişmiş olacak ve dünyanın yeni gücü Japon İmparatorluğu (The Empire of the Rising Sun) olmuş olacak ve Amerika (Allies), Sovyetler Birliği ve Japonya arasında 3. Dünya Savaşı çıkacak.

Umarım senaryo böyle diğildir ya da çıkana kadar değişir bu ne yaw (td)
Sosyal ağlarda paylaş

O senaryo orjinal Red Alert'ın aynısının Japonlusu :) Generals'da Çin'i ve GLA'i gördükten sonra Japonya'nın eklenmesine pozitif bakmak mümkün çünkü ülke konseptini gerçekten güzel yapıyorlar. Geçmişin yeniden yazılması ile muhteşem Red Alert 1 dönemine dönmek ve başarısız Yuri's Revenge kesimlerinden kurtulmak da artı hanesinde olan şeyler. Generals gerçekçi modern savaş oyunu olmalıydı, Tiberium ise Red Alert olmalıydı diye düşünüyorum. Hep bu tarz oyun motoru ve konsept anlayışıyla yeni bir Red Alert yapsalar ne kadar efsane olur diye düşünmüşümdür. Umuyorum ki efsane eski ihtişamıyla geri dönecek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben Red Alert 2 yi de en az 1 kadar çok beğenmiştim... Nesini sevmediniz hiç anlamadım...

Generals serisi de C&C serisine kel alaka olması yüzünden beğenmemiştim. Ancak oyun olarak kaliteli ve güzeldi, oynattırdı kendini yani...

RA3 kesinlikle beğeneceğim bir oyun olacak. Renk zevk meselesi tabi bu, C&C ler benim RTS zevkime hitap etmiştir hep. Warcraftları Sc leri de ben hiç sevmem mesela...
Sosyal ağlarda paylaş

Her oyunda gittikçe tembelleşiyorlar gibi geliyor bana, C&C veya redalert oynarken videolarını , hikayeyi merak ederek oynardım, şimdiki oyunlarında çok kısa kesip geçiştiriyorlar gibi geliyor. Yada artık çizim vs felan yok sadece dizi çeker gibi 1 günde replikleri bitirip oyuna monte ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dune II CC1 ve RA 1

Serilerinden sonra, rts cagini baslatmaklari acisindan saygi duysam dahi

yillardir SIFIR yaraticilik ve yenilik iceren, genisleme paketi tadinda oyunlar yaptiklarindan kilim kendilerine.

Genisleme Pakedi: Yeni grafik - unite - isik - 0 gelisim

Yenilikci rts ornegi: Company of Heroes serisi

Misal: makineli tufek atisi altinda unitelerinin sinmesi; ates hatti ile arasina soktugunuz bir zirhli aracla; mermilere kalkan oluturup unitelerini ayaga kaldirabilmeniz.
Askerlerin savasirken siper aramasi, siperlerin gercekten avantaj saglamsi vb
Sosyal ağlarda paylaş

efe.hizar said:
Dune II CC1 ve RA 1

Serilerinden sonra, rts cagini baslatmaklari acisindan saygi duysam dahi

yillardir SIFIR yaraticilik ve yenilik iceren, genisleme paketi tadinda oyunlar yaptiklarindan kilim kendilerine.

Genisleme Pakedi: Yeni grafik - unite - isik - 0 gelisim

Yenilikci rts ornegi: Company of Heroes serisi

Misal: makineli tufek atisi altinda unitelerinin sinmesi; ates hatti ile arasina soktugunuz bir zirhli aracla; mermilere kalkan oluturup unitelerini ayaga kaldirabilmeniz.
Askerlerin savasirken siper aramasi, siperlerin gercekten avantaj saglamsi vb

aynen katılıyorum.ama şöle bişi var.bu güzel graifkler denen bela olay başlayınca herkez fps ye yöneldi 3-4 sene süren FOS oyunlar yaptılar durdular rts olayı yerinde saydı.umarım ubndan sonra böle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...