Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emoturkey

fede

Öne çıkan mesajlar

eheheheheh seviye felan diyo sanırım bahsi geçen forum alanı biziz =) bunlar megolaman emolar oluyo galiba =) bi de sanalda emo düşmanlıgı demis ben emolara sadece sanalda düşman degilim ki hayatımın her yerinde var bu ayrım gözetmiyorum taksimde sayı ve kişi ayrımı yapmadan Laf söyliyorum esirgemiyorum tek yadırgamadıgım emo bellow =)(saygılar kendisine) komikler ya zeka seviyesi felan diyo lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ergenlik fena, bunlar kaç yaşına kadar ota boka ağlayıp, orda burda yellozluk yapabilicekler ki? 21~22 ye hiçbir şeyleri kalmaz. Hoş emoluktan terfi edenlerin çoğu tiki oluyor.

Aslında bunlardan önce bunları böyle eve alan anne babaları pataklamak lazım. İnsan çocuğuyla ilgilenir, ne yapıyor, ne ediyor bir merak eder.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan Embesil. bu forumda üye olanlarin eminim hepsi reel alemde Senden daha iyi türkçe konuşurlar senden daha iyi dertlerini anlatirlar senden daha iyi türkçeyi savunurlar

ulan dedim gerçekten böylemidir emo'lar düşündüm.
bi sonuça ulaştimm
kedi ulaşamadiği ete mindar derya bizimkide o hesap

of.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:
Peter said:
http://www.emoturkey.com/sanalda-emo-dusmaligi-t20726.html

LKADJSLADLSWJADLKDJLKAJSLDKJASLDKJADJASDLKASDASDSSDASADSAAS

emolardan laf yicez yakında lol

eheh,arkadasa "google.com'dan akil,fikir isimli konulari arastir" demek lazim :)

yonja daki kızın basın açıklaması gibi olmuş
çok kötü bunlar ya
türkçe dersi wericekte o noktalama işaretleriyle bir yere varamaz
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
yahu bunların cidden türkçe dersine ihtiyaçları var.. kısaltılmış bir kurs iş görür. hani neresinden tutsam dökülecek!

SiLeNce´isimli üyeden Alıntı
Bugün ki gördüğümüz olaylar bardağı taşıran son damla oldu . Biz bu zamana kadar fazla sıkmayalım , sadece birkaç ufak cezayla üyelerimizi bu alışkanlıklarından hatta alışkanlık değil yazım tarzlarıyla dikkat çekme çabasından vazgeçiririz diye düşünmüştük ama hiçkimse umursamadı . Sanal alemde birçok sitede bizim hakkımızda ki yorumları okudum burada sizlere o yazıları göstermek isterdim ama küfürlü yazılar da forumumuzda yasak Bundan sonra çok daha sıkı kurallar geliyor forumumuza . Bu sitede herkes Türkçe yazacak .Bırakın artık bu saçma sapan yazıları .

Ole deme dasaa bak admınlerı cırpınıyor dogru turkce kullanın dıe .Çocuklar haylaz admının elınden anca banlamak gelıyo...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ole deme dasaa bak admınlerı cırpınıyor dogru turkce kullanın dıe .Çocuklar haylaz admının elınden anca banlamak gelıyo...

yihu..

aslında öbür sitedeki death isimli üyenin yazısı için bişiler yazmıştım/karalamıştım.. ancak koymak istemedi canım, biraz boş bir iş olacağı için pas geçtim. belki başka bir zamana koyarım. ne diyeyim, hayırlı olsun emo gençliğe.
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda emo akimi 80 yillarda Turkiye'den yayilmi$ olabilir..

Ferdi Tayfur dinleyenler varsa Emmoglunu hatirlyacaklardir.

ben bu daglarin nesine geldim emmoglu derken, emo oglu oldugu icin yakinan bir ki$i oldugunu nitelemekteydi. Zaten kaset kapagindaki sac tarzini inceleyecek olursak, i$iklandirmanin da etkisiyle, emo ba$langici tespiti yapabiliriz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...