Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party - 22 Şubat Cuma

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Benim gruba 1 kişi daha katıldı ve toplamda 4 kişi olduk;
paramecium (saat 8-8,5 gibi orada olucam, trafiğe bağlı)
katana (saat 8 gibi orada)
cleric (saat 7,5-8 gibi orada)
orchun (saat 8,5-9 gibi orada)

silp ile mesajlaştım, bilgisayarını sattığı için olaydan habersizdi. Birşey çıkmazsa gelirim dedi.

Bari gelenler yakasına etiket falan yapıştırsın ve nicklerini yazsın da tanıyalım :) Hoş bizim grup pek karışmaz gibi; yaş ort 27 (cleric düşürüyor) :D

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gidip konuştum benim aklıma yatan olayı söyliyim size ondan sonra diğer seçeneğide söylerim.

Saat 8den itibaren kim kaçta gelecekse o saatten itibaren saat gece 2 ye kadar normal oturma parasını ve ne içip yediyse onun parasını verecek.Mesela ben saat 10 gibi gelicem ben saat 2 ye kadar 7 YTL vericem. Saat 2 den sonra sabah 8 ya da 9 farketmez o saate kadar fix 15 ytl vericeksiniz bunun içinde içicek ve sandiivç olacak. Bu sandiviçi sıcaklardan istiyorsanız saat gece 1 gibi mutfak kapanmadan söyliyeceksiniz ne istediğinizi onlar hazırlıyacak sonra ısıtılıp verilecek ne zaman istiyorsanız ha eğer farketmez yemek olsun diyorsunuz çeşitli soğuk sandiviçler hazırlanacak onlardan seçersiniz.Saat gece 2 den sabaha kadar olan zaman için çay hazırlanacak bu da bedavadır.Kahvede olmuyor kusur bakmayın ama geçen sabahlamalarda çay bile içilmiyordu nerden çıkarıyorsunuz bilmiyorum istedikçe fazlasını istiyorsunuz neyse.
Yani ben toplamda 22YTl vericem. Kolamı içicem yemeğimi yiyecem çayımı içicem. Eğer fazladan birşey yer içerseniz onlar extra olarak hesapa yazılacak.

Eğer buna fazla diyorsanız bilemiycem artık bence iyi fiyat yani son gittiğimizden daha iyi koşullar şu an bence ama illa biz zarara uğratıcaz diyorsanız bilemem benden bu kadar.
Şunu bilinki eğer adeks 2yi ayarlıyacak adam olmasa orda sabahlamak isteseniz sizden bunun 2 katını alırlardı hatta hayır derlerdi.Adeks 1 de bu kadar kişi 2 deki gibi beraber oturamazsınız hiçbir şekilde.Havasız diyenler içinde söyliyim yeni havalandırma sistemi yapıldı ve artık kapayın şunu diyecek kadar soğutuyor.

Bu tarifeye ok değilseniz başka birşey yapamıyorum kaçta geldiyseniz kaçta kalkacaksanız o zamana kadar oturma parasını verirsiniz yediklerinizide ödersiniz.Oturma parası saat 8 den sabah 8 e kadar oturacak adam için 21 ytl sadece oturma parası bunun içince ne çay var ne kola ne de sandiviçiniz.Kola sandiviçi eklesem 27 ytl yapıyor zaten karar sizin. 2 seçenekte var. Geldiğiniz zaman isim listesi olacak bende 2 sinden birini seçersiniz gece 2 ye kadar ona göre para alırım ya da almam.

Ve bu sefer lütfen parayı ödemeyi unutup gitmeyin geçen sefer biri unutmuş multi social buluşmasında ayıp olmasın diye ben ödedim.Çıkışta kontrol ettirmeyin bana lütfen.Yaladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam süper, 2 seçenek de var elimizde.

Zaten orada yemek söyleyecek olanlar fix menüden alır; öyle yapmayacak olanlar oturduğu kadarını öder. Gayet güzel bence.

1-) Custodem'in dediği gibi, bir liste olacak orada; o listede kendiniz için istediğiniz seçeneği söylersiniz. Hesap da ona göre ayarlanır.

2-) Daha erken gelenler de olur sanırım ama saat 8den sonra toplanırız genelde. Benim de bir toplantıya katılmam gerekeceği için gelmem saat 10'a falan sarkacak. Custodem orada olacağı için bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Listeyi güncelleyeceğim birazdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea
Elaidi
Selamon
Zheld
Phyx
Xunn
Cüce
Ardeth
Gangren (%50)
Holy (büyük ihtimal)
Othranx
Spilas
Pyromancer
Cthulhu
Syn
Lidriel (belki)
La_bombonera
Mike
Darkrider (belki +1 )
Custodem (min +3)
Zydar
Sly-One
Alfheim
Viktor
Mokoko (+1)
Spidee
Axedice
Madboy
KahnX +1
Nightstalker
Bellow (belki)
Emivoz +1
Paramecium
Katana
Cleric
Orchun
Zaugna
Aiko
Netcafe
Thraine_Numeheru (+4?)
Tharkas
KingofLoss
Wissy (gece gidecek)

Satış olmazsa 54 kişi şu anda, en güncel liste budur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...