Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Lan Party - 22 Şubat Cuma

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

UT2004'te fena yargıladık yalnız sonradan, son roundda millet çıkınca biriyle tek başıma kaldım, karşıda 6 kişi zorla son objective'e saydırdılar sdf.

Jedi Outcast ya da Academy yapamadık gerçi orası kötü oldu, ama iyi eğlendik yine de. Ayrıca Çingene Duo olarak çok iş çıkardık, resmen işsizler gibi main base'ten jipe atladık, sizin heliyi çaldık kaos yarattık. Ha bir ara biriyle konuşuyordum galiba, füksü de yandan ekrana bak falan diyordu, kulenin tekine girdim, füksüyle böyle bir 15 saniye bakıştık. Özür dilerims =(
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar hızı araba yapamaz zaten anca market sepeti yapar sdf.
geri sayışta gazı köklüyorum sıfır dedikten 1 saniye sonra kendimi pitin karşısında buluyorum sonra da seyircilere uçuyorum hehehe. ama flatmobile efsane faillara gebe olmuş bir araba yani koskoca kamyonun üstünden kaç kere seyircilere uçtum ben bir daha oynarsam fail amaçlı kullanmak için ss alcam hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Odi'yi trene bıraktım şimdi, muhabbete dalmışız falan pc başında, evet 2 dakkalık işi üşenip yap(a)madık, oraya varınca koyar herhalde, ya da yatıp uyuyabilir adam, çünkü dün akşamdan beri ayaktaydı sdf. Cumartesi gününü öğlen 3'ten sonra uyuyarak geçirdim, onu da söyleyeyim.

Toplu Fotoların ikisinde de Dela, Penth ve Custodem çok fena çıkmış yalnız, hele Custodem'in 2. fotodaki hali akıllara zarar sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
ARDA'NIN ACCOUNTU AÇIK KALMIŞ!!!

Ha ayrıca Custodem, Ben, Spidee, Odium, Eshantion, Zaugna olarak çıkışta börekçiye gittik, Arda uykuya fena dalmıştı, Odi felaket bir uyku portresini çekti Arda'nın, onu da koyar gelince, Güneş yandan çıkmış çiftkulak + evil gülümseme kombosuyla, o da akıllara zarar sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...