Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Al'ar mount çıktı

Cagrikurt

Öne çıkan mesajlar

Spinebreaker serverında büyük bir Türk guildi oLympos loncası tarafından 11 Şubat 2008 tarihinde indirildi.

Aynı tarihte ikinci kez kesişimizdi. Hiç beklemediğimiz sırada Ashes of A'lar mountu düştü.

Ashes of Al'ar mountu oLympos loncamızın class master ve kıdemli üyesi L70 warlock Dedemkorkut tarafından 10.000 golda almıştır.

Spinebreaker serverımızda bu bir ilktir! Gratz oLympos guild! Gratz Dedemkorkut!

Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar sizden beklemiyordum. Cevap vereyim size

Eternal said:
Ayrıntılı bilgi ..

lol.
sen amatör falan zannediyosun herhalde buraya takılanları.

" OMFG nası düştü " diye spam falan mı yapıcak burda insanlar =)

İkinci kez kestiğimiz Kael'thas'tan Al'ar mount düştüğünü yazmak istemiştim. Gereksiz mesaj yazma. Şimdi başka şeylere uğraşıp gitsene

aquila said:
"dusurduk" lol. aferin

Açtığım bu konun başlığındaki iki kelimeye bakarak mı? Yine gereksiz mesaj...

FromTheHell said:
guild adındaki "L" ye taktım ben, kınadım sizi.
onun dışında da tebrikler

Spinebreaker serverda birlik ve beraberliğe önem veren bir Türk loncasının ismine bakarak neye dayandın? Ne için kınadın? Bizi tanımadığın için çok belli.

http://forum.wow-turk.com/olympos-guild/

Bu sayfayı iyi incele. Ondan sonra yorum yaz.

Spinebreaker serverin 6.ncısı Türk guildi olan Olympos, Kael'thas'tan Alar mountu düşürerek bu serverda ilk kez tarihe geçti. Spinebreaker'da Alar mountu Türklerin eline geçti diye haykırıyorlar. Siz saçma sapan mesajlar yazarken yabancılardan bize tebrik ve övgü yağdırıyor. Üzüldüm doğrusu
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu ilk türk guild ı şunu yedi şunu yaptı bunu düşürdü. üstün hizmet madalyasımı alıyorsunuz anlamadım. yani çıkıpta tıp alanında şu gelişmeyi yaptık kansere çare bulduk desen gel öpeyim kucaklayayımda mount düşürmüşsün bide basın açıklaması yapmışsın lol.
Sosyal ağlarda paylaş

nedir bu türk düşmanlığı beyler
çokmu seviyosunuz yabancı bokuyla oynamayı.
bi laf vardır bilmemne çıktığı yeri beğenmezmiş falan.
açıkcası bu tarz konularda sürekli türkleri aşağılayarak hiçte karizma puanınız artmıyo.
veya kimse size elite gözüyle bakmıyor.
kendi egonuzu tatmin ediyorsanız amenna.

ama baydı yani artık türkler şöyle türkler böyle yazıları.

güldük geçtik neyse ama en azından tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...