Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bobo Brezilya Milli Takımına Çağrıldı

Passanger

Öne çıkan mesajlar

Bonjo said:
çağırılabilir normal , edu son zamanlarda 2-3 defa çağrıldı alex defalarca çağrıldı , bir dahaki maça lincoln çağırabilinir..mümkün possible yani

tabi ya cagırdılar ama onlar gitmedi :p deco bile ronaldinho/kaka yı ekarte edemeyecegini anladı we portekizi secti milli takım olarak o yzden bizim bobomuz aleximiz falan brezilya milli takımı icin biraz "dusuk kaliteli" kacıyor.Ronaldonun cesedi boboyla 1v1 yapsa sanırım ezer yasına ragmen..
Sosyal ağlarda paylaş

Slat said:
Bobo Brezilya milli takım kalitesinde bir adam değil.. Açık ve net..

Sen fm2008 de almassin o zaman
Adam Brezilya milli takimi teknik direktoru cagiriyor keske sorsaydi sana ya fikrini soyleseydinde bosuna cagirmasaydi..

Birde forumdaki butun amacsizca saldiran arkadaslara sevgiler saygilar yolluyorum.. Takimin kadrosuna bakin orda bir besiktasliyi gormek beni mutlu etti tabi siz fenerlilerin sinirlenmesi normal karsilamak lazim..

Diger yandan alex de cagrilabilirdi ki daha once bircok kez cagrildi ama o mevkide malesef 58. sirada fln bulunuyor artik 31-32 yasina geldi..

bobo daha 22 yasinda brezilya u-20 de bircok golu var zaten
sizce brezilyanin gelecekti forvet adaylarindan birisi kim??

Egri oturup dogru konusalim fanatikligi bir tarafa birakip gerceklere donun..
Sosyal ağlarda paylaş

bobo brezilya milli takım kalitesinde değil diyenlere tek lafım var
beşiktaşta bobo ne yapabiliyor ?
varmı adam gibi pas çıkaran boboya güzel toplar veren ?
adam bulduğu fırsatıda değerlendirip yeri geliyo sizi çok üzüyüo ve ağlatıyo bazen nedense.
neden yapamasın ?
adamda bitiricilik gayet güzel pas ver atsın.
tabi brezilya gibi bi takım kıç havalarda bireysel oyunda ön planda çıkmaya devam ederse son kupadaki gibi yalan olur gider her zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
çağırılabilir normal , edu son zamanlarda 2-3 defa çağrıldı alex defalarca çağrıldı , bir dahaki maça lincoln çağırabilinir..mümkün possible yani

Birkaç fark var. Bobo'yu Beşiktaş'ın keşfetti. 21 yaşında komik bir rakam karşılığında transfer edildi. Brezilya Milli Takımı formasına Beşiktaş forması içinde ulaştı ve hala o forma içinde kendisini geliştiriyor. Zaten gurur veren şey de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:

Sen fm2008 de almassin o zaman
Adam Brezilya milli takimi teknik direktoru cagiriyor keske sorsaydi sana ya fikrini soyleseydinde bosuna cagirmasaydi..

Yaptı bi kere bi hata.. Yapacak birşey yok napalım..

Ben kendi fikrimi söylüyorum sadece fanatiklikle falan alakası yok.. "Alex > Bobo zuhauahuah" falan mı yazmışım ben? Burda uruguay milli takımından falan bahsetmiyoruz, brezilyadan bahsediyoruz.. Bence brezilya gibi bir ülkenin milli takımında forvet olmak için yeterli bir adam değil.. Ne aggresif adamsın be :/
Sosyal ağlarda paylaş

nerden biliyorsun ki yeterli olmadığını. bundan evvel neler gördük ne carew'ler geldi bişi yapamadı lyona gitti banko forvet oldu, ne riberyler geldi bonus bu dendi marsilyaya gitti çok lafı edilmedi zaten sadece koşuyodu dendi herif ertesi sene pires oldu çıktı, bunun gibi ne jardeller geldi de kötü dendi zorla yollandı..

ya bizim insanımız futbolcuların yeteneğini yargılamakta aşırı yeteneksiz, ya da çoğu futbolcu türkiyede gıcıklığına yeteneklerini saklıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Bobo kaliteli bir futbolcu olsa Besiktasta oynamazdı.Turkiyeye kaliteli yabancı gelmez gelsede gec gelir sekil 1-a roberto carlos.Dunyanın en iyi solbeki ama 34 yasında.Ronaldoda gelir 35 yasında.Ronaldinhoda 35 yasına gelsin o da gelir.Biraz gercekci olalım kendimizi kandırmayalım.Brezilya milli takımında oynayacak gencler vesaire zaten daha 15 16 yasında avrupanın sayılı kulpleri tarafından alınıyor.Ha pato sakatlanmıstır adam yoktur bobo cagırılmıstır onu anlarım.Ama o kalitede deil demek su demek .yıllarca orda oynayacak kabiliyete sahip deil.zaten bir istisna olurda birden parlayp o mevkiye yerlesirse buda besiktastaki son senesi demektir direk besiktasın hayr diemeyecegi bir fiyat werilip itina ile satın alınır buyuk klupler tarafından.Simdiye kadar brezilya milli takımında banko oynayp bi yandanda turkiyede top kosturan tek adam Taffareldir.Oda kaleciydi zaten genede buyk bi onur galatasaray camiası icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Limbeck said:
Bobo kaliteli bir futbolcu olsa Besiktasta oynamazdı.Ha pato sakatlanmıstır adam yoktur bobo cagırılmıstır onu anlarım.

Mahalle maçına mı gidiyorlar abi bu adamlar ?

Ayrıca 22 yaşındaki bir futbolcu Brezilya Milli Takımı'nda alternatifler arasında yer alabiliyorsa bile kaliteli olduğu ortadadır.
Sosyal ağlarda paylaş

boş boş tartışmaya başlamışsınız yine. bu dakikadan sonra buraya tahrik vesaire saldırı içeren bir mesaj atan olursa direk uçurucam 1 hafta haberiniz olsun. kilitleye kilitleye konuşulacak yer bıraktırtmadınız ya. ayıp günah. adamın ne köpekliğini bırakmışsınız ne yeteneksizliğini. artık insan gibi hiç bişeye fikrimi beyan edemiyorum sayenizde. çünkü girer girmez ya kilitlenmiş oluyor ya da kilitlemek zorunda kalıyorum.

kilitlemiyorum insan gibi tartışmak isteyen tartışır, istemeyeni uçururuz zevkle.
Sosyal ağlarda paylaş

Söz Dunga'nın : said:

Brezilyalı ünlü teknik adam Bobo'yu Milli Takım'a seçti, ardından Fanatik'e konuştu: 'Şansını iyi kullanırsa bu formayı sürekli giyer...'
5.2.2008

‘Takip ediyorduk’
Dünyaca ünlü Brezilya’nın teknik direktörü Carlos Dunga, Zaman Gazetesi’nin 18. Yılın Sporcuları ödül törenine katılırken, FANATİK’e yaptığı özel açıklamada Bobo’yu niçin kadroya aldığını açıkladı... Milan’ın iki yıldızı Kaka ve Pato’nun sakatlanmasının ardından Bobo tercihini kullanan Carlos Dunga şunları söyledi: “Bobo’yu uzun süredir takip ediyordum. Öncelik olarak Pato’yu kadroya almayı düşünmüştüm. Ancak onun sakatlığının ardından ilk seçeneğimiz olan Bobo’yu hemen almaya karar verdik.”

‘Kalitesi ortada’
“O gerçekten çok yetenekli bir oyuncu. Kalitesi zaten ortada. Beşiktaş gibi iyi bir takımda başarılı bir şekilde forma giyiyor. Ancak kendisine verilen bu milli takım fırsatını iyi değerlendirmesi gerekiyor. Çünkü Brezilya’nın elinde kullanacağı sayısız oyuncu var. Ona İrlanda maçında şans vereceğim. Bunu iyi kullanırsa bu takımda kalıcı olmaması için hiçbir sebep yok. Bobo’yu Olimpik Milli Takım’da kullanmayı istiyorum. Yaşının 23 olmasının da bunda tabii ki etkisi var. Fenerbahçe-Galatasaray maçını izledim gerçekten büyük keyif aldım.”

Alex ve Carlos’a mesaj
“Alex artık belli bir yaşa geldi. Onun pozisyonunda oynayan oyuncular Kaka, Diego ve Robinho gibi genç yetenekler. Ben de bunlara şans tanımak zorundayım. Bu yüzden ilerisi için mantıklı kararlar almam gerek. Alex’in kalitesi tartışılmaz. Bu söylediklerim Roberto Carlos için de geçerli. Real Madrid’de Marcelo, onun yerini doldurabilecek yeteneklere sahip” dedi. Milli Takıma çağrıldığı için ödül töreninde oldukça moralli gözüken Bobo ise “Bugün en mutlu günüm. Bu fırsatı kaçırmayacağım” diye konuştu.

M. Çağrı DAVRAN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...