Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.4 (bu defa gerçek)

axedice

Öne çıkan mesajlar

Hayır bence uğraşmiyorlar yada deneyim/partner bazında iyi şeçim yapamiyorlar 1-2 hafta önce 2 senedir oynamadığım şamanımı lvladim hemen gear felan kastım azcık işte 1850-1900 felan heal 100 resil yaptim aldım bi warrior girdik arenaya 1 saat sonunda 1700 gibi bişi yaptık ki gelen takımların çoğu rating seller alayında shoulderden silaha kadar full class suck de olsa genede biraz oyuncya bakıyor misal benim oynadığım warrior gayet yetenekli mageleri polyleyip druidleri rootluyor cycloneliyor 100 resilim var adam hem bi yandan dps gidip diğer yandan cc bozuyor hemide benim inek popomu kolluyor bu adam bi druid alsa benim yerime çok kolay 2-2.1k gider ki sezon 1 geari var 1400 apli 27 critli warrior olay ginede oyuncularda bitiyor ever druid classı ÇOK KULLANIŞLI 2vs2 için rahat relax bi oyundüzeni takip edebiliyorsun genede herşey takım arkadaşın ve senin yeteneğinde bitiyor. o yüzden bazı tipler kalabalık içinden sivriliyor yükseliyor diğerleri yapamazken.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Ohoo, bi dışarı çıktım ortalık karışmış yine.

Daha 1 ay önce Druid OP diyen, Warlock OP ama arenada OP değil diyen adam druid oynayınca birden Druid skill class'ı olmuş. yahu bırak, ne skill'i.

Haftalardır "End" geyigini yapan sensin, aç ladder bak. Resto halinle mage rogue warrior kesiyorsun, gelip rogue OP diyorsun. Süper. Birçok setupla uyuşuyor diye rogue imba dersen gülerler sana. Oynaması en zor iki pvp class'ından biri, druid gibi hop hop 3 tuşla oynamıyor.

Ne demek argümanım yok? Sayfalardır yazıyoruz, istediğin kadar görmezden gel senin onayına ihtiyacı yok toplulugun, zira herkes biliyor druidlerin ne oldugunu. Tek kahraman gibi herkese bir cevap veriyorsun ama arena ladder ortada, üzgünüm.

Druid 3 tuşla oynanıyoerwuygruywıeur. Gerçekten de güldüm, evet. Druid adam gibi oynaması gerçekten en zor olan sınıflardan biri. Arenada OP mu değil mi çok fazla yorum yapmak bana düşmez, zira Arenada bir Feral Druid olarak gösterebileceğim başarı çok da büyük değil. Resto olmaktan nefret ettiğim ve asla da olmadığım/olmayacağım için arena pro'su da değilim. Ama şu bir gerçek ki Druid 3 tuşa basarak oynanan bir sınıf değil. WoW'un betasından beri main'i Druid olan ve diğer çoğu sınıfı da mutlaka tanımış, kasmış biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Diyelim ki ilk 100 de sadece 1 shaman var. Bu o shaman ın çok aşmış bir oyuncu olduğunu doğrudan kanıtı da olmayabilir. Belki takım arkadaşları çok iyidir vs vs.

Yani ilk 100 de 1 tane bile shaman varsa "doable" ifadesi yapıştırmak pek de doğru değil.

Arena setupları direk bandwagon mantığı. Season 1 domine eden setup Warrior Paladin di her önüne gelen warrior LF paladin diye dolaşıyordu. Season 2 de druidler parladı, warriorla warlockla eşleşip yardırdılar genelde her ne kadar anti setupları olsa da bir domine etme durumu söz konusuyda. Bir de rogue priest var sanırım.

Şimdi s3 te de tipler gördü hunter druid movie sini tamam iyiymiş biz de 2.4k yı vururuz dediler vs vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...