Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

korsanlık denemeleri - tazecik korpecik

efe.hizar

Öne çıkan mesajlar

asıl eğlenceli olay organize savaşmak bende bunu anladim yoksa 1v1 rahat kapişmak için 3-4ay arası zaman lazım benim anladığım kadarıyla

eğer küçük gruplar halinde savaşılırsa kendinizden çok daha büyük hedefleri patlatabiliyorsunuz.mesela benim yaptığım gibi solo adam aramaya kalkarsanız genelde sizden daha yaşlı(oyun zamanı olarak) elemanlar olduğu için hedef kitleniz küçülüyor baya.

ama herşeye rağmen 1saat birini aradıktan/kampladiktan sonra elemanı patlatabildiysem acayip mutlu mesut oluyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Dün gimli sana oyunda conversation attım ama kabul etmedin herhalde meşgüldün :), burdan sorayım son durumunuz ne ? gemileriniz ne durumda ? t2 lere geçdiniz mi veya nasıl bir yapılanma içindesiniz ? az buçuk tavsiye ve gemilerde nasıl bir yol izlemek mantıklı gibi ? hafif bir guide tarzında birşey yazın pvp ye yönelik :).
Sosyal ağlarda paylaş

O sırada 3 battleship patlatıoduk sanırım :)
Eve mail atarsan öncesinde nikini hatırlarım reddetmem bi daha konusmayı.

Biz şirket olarak daha önce kendi aramızda bi ittifak oluşturduğumuz başka bi şirkete komple katılma kararı aldık. Bizim yaptığımız işi yapıyorlar ve kafa insanlar. (Black Furry)

Şimdilik T2 gemiden çok T2 ekipman üzerinden gidiyoruz. Çok daha fiyat-performans karşılıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yaklaşık 2 aylık bir oyuncuyum.Ama endüstri üzerine bi karakteirm yani savaşla pek aram olmadı =D . Ama hafiften bişeylere başlamak istiyorum industryde çok profesyonel olmayı planlamıyorum.Arkadaşın yaptıgı gibi bi frigatele belki bişeyler yapabilirim ama üzerimde benim için baya pahalı olan cyberneticler var ve henüz bi jumpclone alamıyorum ? Arkadaş nasıl almış hemen anlamadım 8.0 standing laızm bildigim kadarıyla ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...