Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gençlerin sanal savaşı gerçek oldu

fedaykin

Öne çıkan mesajlar

hayır bi an düşündümde.
mmorpg oynayan insanlarda soğuk kanlı cinayet işleyebilecek ve sonra pişmanlık hissetmeyecek bi hava var. kendimden de biliyorum. sonuçta ölüm normalleşiyor ard arda birçok sanal deneyim yaşadıktan sonra.
çocukken oyun bile olsa biri ölse ağlardım ben. ama sonra nooldu
ümit nuke attım sana huehueuheuheuh kabak çiçeği gibi açıldı askerler oldu
abi şunu kestim bunu kestim oldu gibi
gibi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

abartıdır umarım.
yani ummak istiyorumki bu oyunlar sadece benim bu denli manyaklaşmama sebep olmuştur umarım.
gelişen yeni nesil umarım piskopat manyak olmaz umarım.
umarım mtv grubunun patronunun midway oyun firmasını alması ve bunu sadece ticari olarak açıklaması tesadüf değildir. bunca yıldır gençleri mallaştıran bir tekelin oyun sektörüne girmesindeki amaç umarım oyunun en kolay subliminal güdüleme yapma aracı olmamasıdır. umarım böyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu olay Japonya'da ve özellikle Kore'de çok rastlanan bir durum değil miydi zaten? Ben hatırlıyorum oralarda bu guild! kavgalarının pekçok kez ölümle sonuçlandığı gibi bir yazı okuduğumu.

Aslında olay oyundan kaynaklamıyordur tabii; "insan oyunda neyse, hayatta da odur" diye bir özdeyişimiz vardır. Yani oyunda hile hurda, gereksiz hırs yapan kaybetmeyi kabul edemeyip çamura yatan birisi büyük ihtimal gerçek hayatta da aynı karakterdedir ve dahi "bir oyun hiçbir zaman sadece oyun değildir" diye bir başka özdeyişimizle sözlerime son veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bı kere uo da cıldırmıstım cocugu aramıstım ama bulamamıstım ama öldürmelikte bişey yapmam ben böle şeyler çok saçma ya netten yazar herkes bısey mesela gecen gunde khala pati dotada aptal aptal konustu gıdıp öldüreyimmi gereksız uzaktan herkes yazıyor işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaşta yıllar önce multi player age of oynamak için net cafeye giderdik ev arkadaşıyla, ozamanda counter strike da çok moda, gözümün önünde ekranıma bakıyorsun pusu kuruyorsun diye arka masasındaki herifle kafa göz birbirlerine girdiler sonra ekip arkadaşaları çocuğa daldılar vs vs şaşırıp kalmıştım lan ne saf adamlar var diye.. bu da bukadar olmaz dedirtcek cinsten... yazık günah ölen adama en değerli şeyini bir hiç uğruna kaybetti...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...