Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu güzel havadada yanlızlığın koyması..

Arden

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:
harbi iyi dedin heaa bende bi hatuna msj attım da cevap gelmedi halen en fazla 1 saat daha otururm evde sonra olmadı ver elini fenerbahçe:D

hacı yok ben çıkamıorm tek başıma görüom sevgilileri tribe giriom bide fenere gitsm taş gibi kızları yanlarında krolar iice deliririm yaw :X
Sosyal ağlarda paylaş

Arden said:
erkek erkeğede abazan mode çıkmak istemiyorum

ne alaka ?
ben herhangi bi erkek arkadaşımla çıkmayı daha çok isterim
rahatça konuş dertleş küfret iç sıç kızlara laf at ?
illa mı kız olması lazım. erkekle çıkmam kız olsun diye biraz abaza durumuna sen düşüyon gibi.
hey gidi hey
Sosyal ağlarda paylaş

hava tam ev havası bence yahu.hem cıkmayın evden istanbul da malum martılar bile sevişgen insanın sinirini bozablior bazen.ya da sey guzel oluor ;böyle bilmediğin bi otobuse bineceksin (ama cok da nuhnebi semtlere gitmeyecek bu otobusler sonra basınıza bişi gelir benden bilirsiniz) ineceksin begendiğin bi durakta gezeceksin,evlere insanlara bakacaksın,sıkıldın mı karsıdan tekrar bineceksin doneceksin yuvana.evt havada tam da bu var.ayda bir gerceklestiriorm bu eylemi ben mutlu ediorm kendimi,tavsiye ederim.(nen ben de mi bi otobus yapsam bugun bak aklıma dusurdunuz)
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
Arden said:
erkek erkeğede abazan mode çıkmak istemiyorum

ne alaka ?
ben herhangi bi erkek arkadaşımla çıkmayı daha çok isterim
rahatça konuş dertleş küfret iç sıç kızlara laf at ?
illa mı kız olması lazım. erkekle çıkmam kız olsun diye biraz abaza durumuna sen düşüyon gibi.
hey gidi hey

valla süper erkek erkeğe dolaşmak bebek e git deli gibide ortam var yepyeni manitalar :p
Hem kız var diye kasılmassın rahat rahat gırgır şamata.Hemde etrafı rahat kesersin =) canı gönüldenn sevdiceğin bi kız olmadıkça böyle ortamlara kızla gitmek saçma bence
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
istanbulda trafik mrafik öle zevkine yola çıkmak pek parlak olmaz ya
ya onemli kısmı otobuste gecen kısmı ya,oturacaksın böyle mumkunse arka cam kenarı,muziği dinleyeceksin off off.ama işte ayakta gitmek olmaz ona gore bi otobuse binilecek misal mecidiye koy değilde,ortakoy otobusu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...