Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube yine yeniden kapalı(ymış)...

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Ee paticige bir tane hukuk bölümü açmak lazım en azından böyle durumlarda hukuksal olarak ne yapabiliriz öğrenirdik.

Blogdaki yorumların bir kısmı utanç verse de doğru fakat büyük çoğunluğu saçmalamış Atatürk'e saldırmışlar oysa bu yasanın Atatürk'le hiç bir alakası yok tamamen bugünün yöneticileriyle ilgili.
Sosyal ağlarda paylaş

inndir.com'dan dosya indirecektim ki şu haber gözüme ilişti;

http://www.inndir.com/YouTube'umu_istiyorum_-103496h.html

altındaki yorumlar ise gerçekten efsane,oturdum hepsini okudum.İlk 5 tanesini C/P'lemek istiyorum.

Gönderen: yusuf Tarih: 21-01-2008 00:54
bunun tek suçlusu youtube çalışanlarıdır. böyle videolar sizlerin testinden geçiyo. içeriği uygun olmayan videoları görerek ve bilerek yayınlıyosunuz. izin vermeyin böyle videoları paylaşmalarına.
Gönderen: kanka Tarih: 21-01-2008 00:09
vala arkadaşlar benim öle bi sorunum yok çünkü ben linux kullanıcısıyım (açık kaynak kodlu) sizlerede tavsiye ederim bırakın şu windows işkencesini
Gönderen: OĞUZHAN Tarih: 21-01-2008 00:05
haydi hackerler iş başına sitemizi geri istiyoruz kötü olanlar silinsin elbette ama site neden kapatılıyor bu nasıl bir kanun ???
Gönderen: srgnn Tarih: 21-01-2008 00:02
ben youtubenin kapatlmasına karsıyım.ama unutmayın burada atatürke ve türklüge saygısızlık var.bunun için bu cezaya hak veriyorum
Gönderen: kavalye_41 Tarih: 20-01-2008 23:59
Ewet herkesin yorumu aynı...Sitenin kapatılmasını herkez kınıyo.Yoneticiler haklı olabilir ama video silinince acılmasını istiyoruz youtube'nin....

Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:
inndir.com'dan dosya indirecektim ki şu haber gözüme ilişti;

http://www.inndir.com/YouTube'umu_istiyorum_-103496h.html

altındaki yorumlar ise gerçekten efsane,oturdum hepsini okudum.İlk 5 tanesini C/P'lemek istiyorum.

Gönderen: yusuf Tarih: 21-01-2008 00:54
bunun tek suçlusu youtube çalışanlarıdır. böyle videolar sizlerin testinden geçiyo. içeriği uygun olmayan videoları görerek ve bilerek yayınlıyosunuz. izin vermeyin böyle videoları paylaşmalarına.
Gönderen: kanka Tarih: 21-01-2008 00:09
vala arkadaşlar benim öle bi sorunum yok çünkü ben linux kullanıcısıyım (açık kaynak kodlu) sizlerede tavsiye ederim bırakın şu windows işkencesini
Gönderen: OĞUZHAN Tarih: 21-01-2008 00:05
haydi hackerler iş başına sitemizi geri istiyoruz kötü olanlar silinsin elbette ama site neden kapatılıyor bu nasıl bir kanun ???
Gönderen: srgnn Tarih: 21-01-2008 00:02
ben youtubenin kapatlmasına karsıyım.ama unutmayın burada atatürke ve türklüge saygısızlık var.bunun için bu cezaya hak veriyorum
Gönderen: kavalye_41 Tarih: 20-01-2008 23:59
Ewet herkesin yorumu aynı...Sitenin kapatılmasını herkez kınıyo.Yoneticiler haklı olabilir ama video silinince acılmasını istiyoruz youtube'nin....

hala guluyorum :D:D helal olsun iyi yakalamıssın :D:D bu arada bahsi gecen video yu nerden bulabiliriz? soz izlerken gozlerimi kapatacam :D
Sosyal ağlarda paylaş

ee bu nasıl iş ya hala acılmıyo youtube ama bugun ki hürriyette erişim engellemenin bittiği yazıyodu? hatta 1 sayfaya yakın yer ayırmışlar, yok youtube daki yetkililer videoyu kaldırınca yetkili savcı hede hödö yasağı kaldırdı filan diye?

şimdi farkettim de önceden ankara bilmem kaçıncı mahkemesi nin kararı gereği yazıodu şimdi de sivas 2. sulh ceza mahkemesi kararı gereği yazıo. acaba arada acıldıda acılır acılmaz yeni video mu buldular hemen kapansın diye
Sosyal ağlarda paylaş

Aegean said:
ee bu nasıl iş ya hala acılmıyo youtube ama bugun ki hürriyette erişim engellemenin bittiği yazıyodu? hatta 1 sayfaya yakın yer ayırmışlar, yok youtube daki yetkililer videoyu kaldırınca yetkili savcı hede hödö yasağı kaldırdı filan diye?

şimdi farkettim de önceden ankara bilmem kaçıncı mahkemesi nin kararı gereği yazıodu şimdi de sivas 2. sulh ceza mahkemesi kararı gereği yazıo. acaba arada acıldıda acılır acılmaz yeni video mu buldular hemen kapansın diye
iki ayrı ceza yedi youtube..ankara bitti şimdi sivastaki sürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Milliyet said:
Mahkeme kararıyla kapatılan internet sitelerinin, bazı kullancıların bilgisayarlarında yaptığı küçük ayar değişikliğinin ardından açılıyor olmasına karşı yeni bir önlem alındı. Son olarak Youtube'un kapatılmasının ardından, bazı internet kullanıcılarının DNS (Alan adı sistemi) ayarlarını değiştirerek yasağı deldiği ortaya çıkmıştı.
Türkiye'den yurtdışı internet çıkışlarında ana rolü üstlenen Türk Telekom ve servis sağlayıcılar, www.youtube.com adresi için özel olarak IP (internet protokolü) tabanlı tanımlama yapıp Türkiye'den çıkış yapan tüm bilgisayarların bu adrese erişimini engelledi. Tüm IP numaralarına blok konulması durumunda, YouTube'a ulaşılmaya çalışılınca ilk çıkışta kullanıcı engelle karşılaşıyor. Bu arada, Türk Telekom ve servis sağlayıcılar bugüne kadar ilk kez böyle bir yöntemi de uygulamaya koymuş oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...