Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Limewire kullanan 112 kişiye gözaltı !

Buzx

Öne çıkan mesajlar

Bu haber yalan

Türkiyede Korsan kullanmak Şuç değil daha o yasa kabul görmedi sanatçılar bu sayası çıkartmak için uğraşıyorlar. özellikle Kayahan bunun öncüsü.

Korsanı Satmak Şuç kullanmak degil

O yüzden yalan haber. Zaten madem o kadar iyi biliyorlar adam bulmasını neden 112 kişi bulmuşlar Türkiyede o anda sadece 112 kişimi download yapıyormuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende mp3 film vs indiririm internetten ama piskin piskin yaptıgım bu olaya kılıf uydurmam. ulen 3 sayfa boyunca herkez bahane yazmıs be kardesim. yok tecavuzculerle ugrasılacagına neden bunla ugrasılıyor falan diye. tamam hepimiz bu b*k un parcasıyızda en azından yaptıgımız ise kılıf uydurmayalım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu is oldu, ehem, ben demistim.
Ya da bu is olacak, ehem, daha once soylemistim. Bence ayaginizi denk alin. Hazir ttnetmuzik.com varken, bosu bosuna basinizi yakmayin. Bu tur seyler olacak ilerde, hem de fazlasiyla. Korsan'in herhangi bi savunulacak yani yok, baska bi arkadasin da dedigi gibi bahane uydurmayin bosuna...

Dinamik IP bi sey degistirmiyo. Anca mahalledeki santral analogsa yasadigin bolgeyi bulabiliyolar, evi degil. Bu is icin de 56k kullanmak zorundasin ki artik pek bunu ceken kalmadi. Zira o hizla mp3 indirmek iskence olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...