Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arbella Makarna =)

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

yaz okulunda tek basima yasiyodum, oglen makarna aksam pideyle gecti haftalarim.arada ramen aldim okulda satilan tum cesitlerini ondan da gına geldi.sonra bastim parasini aldim karisini babamin getirdim eve, sabah aksam yemek yapiyo simdi.ayarliyosun sabh kaldiriyo bide.
asil yazacagim seyi unutmusum, surekli makarna bayiyor ve sagliksiz = /
ayrica ramen baya suxx
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Hedef kitlesini çok güzel belli etmiş, bunu çekinmeden ekrana yansıtmış ve diyorki : "hey öğrenciler, biliyoruz markanayı çok yiyorsunuz ama aynı zamanda seviyorsunuz. ama değişik makarna tarifleri için sitemede bir girin". Tebrik ettim kendilerini. Yerinde ve sade bir iş çıkarmışlar ama, çalışan bir reklam ve "tarif" sitesi yapmışlar :)

7 tane güzel makarna tarifi var ve çok iyi anlatıyor.Denemeyi düşünüyorum yarın lazım olur öğrenci evime gidince =)

www.arbella.tv

Arkadaslar tarıfler sadece 7 tane ile sınırlı kalmayacak,yenı yenı tarıflerı de sıtede bulma ımkanınız olacak yakın zamanlarda.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan o değil de nedir yani, saat 15.25 ve ve ben daha kahvaltı etmemişken, ne bu makarnalar, ramenler filan. Of ki ne of, ramen de makarna da candır yahu. Hatta kalkıp şu tariflerden birini denesem mi bilemedim, ama mutfakta ne var ne yok hiç bilmiyorum, uzun zamandır yurttaydım, eve yeni geldim. Envantere bakmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...