Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiğe bir mola verin :)

PhysX

Öne çıkan mesajlar

sir said:
ya adam yetenekli aslında ama bu tip gerçekten komiklikten uzak, lopeth +1
neresi yetenekli bu adamın ya? Zabıta İrfan rolündeyken rolünü iyi oynuyordu. Başrol falan oynayabilecek bir adam değil. Böyle ufak tefek yan rollerde oynarsa başarılı oluyor daha çok. Takva filmindeki gibi böyle yardımcı oyuncu olsun çok daha güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumların sadece baş kısmını mı okuyorsun? Kendimden alıntı yapmaya üşendim de bir önceki sayfada Takva filmindeki rolünde iyi olduğundan bahsettim. Yeteneksiz dememin sebebi de vasat olması. Şu an oynadığı rol çok abartı bir rol mesela onun için. O rol için yeteneğe sahip değil o adam. Yardımcı erkek oyuncu rolünden öte bir rolde oynamamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Yorumların sadece baş kısmını mı okuyorsun? Kendimden alıntı yapmaya üşendim de bir önceki sayfada Takva filmindeki rolünde iyi olduğundan bahsettim. Yeteneksiz dememin sebebi de vasat olması. Şu an oynadığı rol çok abartı bir rol mesela onun için. O rol için yeteneğe sahip değil o adam. Yardımcı erkek oyuncu rolünden öte bir rolde oynamamalı.

Takva da neyi oynuyor peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Erol adında bir muteahhit rolünde kendisi. Çuval almak isterken Muharrem Efendi(Erkan Can) tarafından kazıklanıyor. Kazıklanmak umrunda bile değil çuval vesile aslında amacım sizinle tanışmak gibi bir cümle söylüyor. Parayı ödeyip gidiyor.

Gayet kısa ve kendine uygun bir rol. Hep böyle rollerde oynasın canımı yesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...