Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Micro-Fasizm is basinda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

arabayı çizmek falan denmiş de... adama koycak bişey yapılıcaksa öyle çizmekle falan olmaz. sprey boyayla kill bill'deki "pusy wagon"un türkçesini yazcaksın koca harflerle. tabi böyle bişey adamı zıvanadan çıkarır mı? çıkarır. herşeyi göze almadan yapılmaz böyle şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:
Peki Thaumiel bumu erkeklik gizli gizli adamın arabasını çizmekmi? Sana o kadar laf edicek sen gizlice senin yaptığını bile bilmeden arabasını cizeceksin benim birine zarar verme ile senin zarar verme kavramın bayağı değişik anlasılan..

Ayrıca bu cuma günü asabi muaseret ile ilgili bir seminer var ankarada isterseniz katılabilirsiniz..

gellidus said:
Haa demek istediğim sudur eğer delikanlılık yapıp adamın arabasını fln cizeceksen (-ki bu bile büyük bir aciziyet belirtisi) evet cizerek Thaumiel yazıcaksınki adam senin yaptığını bilecek..

Yada adamın arkası istediği kadar kalın olsun sus lan dediğinde oturtacaksın kafayı..

ama tavsiyede bulunayım TV bilgisayar oyunları fln bazı şeyleri çok kolay gösteriyor hiçte kolay değil..

--Son tavsiye illa birşey oturtacaksanız kafa ile başlamayın..

Arkadaşım erkeklik yap dedim mi? Delikanlılık dedim mi? Sadece sinirini çıkarma yolu dedim. Ki bir şey yapamıyorsan jipini çiz dedim. Delikanlı adam jip çizer gibi bi ifade kullansaydım peqi. Haklısın. Ama sadece sinirini çıkar dedim. Basit ve net bir yazıydı. Hatta çok basitti. Ama tersten okuduğuna dair feci bir kıllanma var bende şu an.

Ha bana yapacak olsaydı arka marka dinlemez orda dalardım. Hatta bana yapmıyor bunu anneme yapıyor. Allahım diyebileceğim varlığa yapıyor. Evet bir şey oturtacaksam kafa ile başlamazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor iyi dayanmışsın...

Savcılık dilekçesinden sonra size gelebilecek her türlü zarardan o adamlar sorumlu tutuluyor yanılmıyorsam. Çünkü ortada tehdit var.

Ama ben bu konuda devletin yavaşlığından dolayı bu yola güvenmiyorum. Bazen dayak sorunları çözüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Victor bende gelirim kavga olursa.Yalnız ben boludayım bana önceden haber ver. Ciddiyim. Hem kardeşimide özledim adamı döver oradan kardeşime gider kalırım.
Ayrıca benim anneme bağıracak kişinin derisinin sağlam olması gerekir zira ( abe zira nedir ?) apartmanın paspas kadrosuna alırdım kendisini.

Ayrıca her konuya girip akp yalaklığı yapmanınızda kabak tadı verdi.Nevdonis ve kankaları.

Ayrıca asker çocuğu olmanın avantajlarını kullanmanı tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
sunu bi updateliyim, olayin devami geldi, nerelere gitti gorun diye yaziyim

simdi bu herif sikayetci olduk diyip tanidik vasitasiyla haber salinca uzunca bir donem sustu oturdu, gecen senenin basindan itibaren tacizlerine kaldigi yerden devam etti

en son bizim kopek artik surunuyordu, merdiven cikamiycak haldeydi gecen aylarda, annem kucaginda getirip goturuyordu bu sahis gelmis anneme "sen once o kopegi tutucan, sonra kapiyi tutucan olduuuu" diye ortalikta kimse yokken gene satasmis, annemde "elli kere soyledim, benimle konusma, bana muhattap olma" diyince kes sesini diyip burda yazamiycagim kufurleri hemde dul bir kadina sayicak kadar medeni olan bu sahsiyet sonunada "#@#@ git istedigin yere sikayet et" diyip tuyude dikmis

artik son radde direk polisi cagirdik, dedik bu is kopek olayinida asti sozlu ve psikolojik tacize girdi artik, poliste dedi bisey yapamayiz ama evinize filan grimeye kalkarsa hemen arayip gelip alip goturelim, bizim ustumuzden birsey yurumez

bunun ustune savciliga sikayette bulunduk, savcida hakli bulup davayi acmis, alt kattaki kiracida bastan gormedim duymadim dedi ama 1 hafta sonra "vicdanim rahat etmiyor, ben duydum sahitlik yaparim" dedi, cidden hala boyle bozulmamis insanlar olmasi guzel bisi

neyse efendim is mahkemeye gitti, beyefendi cemaatci bu arada bide, damadida fetocanin danismanlarindan biriymis, nedense kankasinin esini anneme yollayip bu bilgiyi bize vermek ihtiyacinda hissetti kendisini ama ben hala temiz hakimler olduguna guveniyorum ama isin daha acisi bu ve kankasi mahallede "xxxxx hanim alevi zaten" diye propagandaya baslamis, esnaftan geldi kulagimiza iyice cinlerim tepeme cikti

keske alevi olsak ama ne yazikki degiliz, ama bu nasil bir dindir, bu nasil bir fasist yaklasimdir anlatamam yani, haber yolladim direk oglu alevi dgeil direk allahsiz diye iletiverin kendisine diye hemde atheist olmadigim halde yani, cidden basbakan meydanalrdan KK icin "alevi o, alevi" diye gazladikca bunlar burda kuduruyorlar, tayyip efendi 3rd reichini kurmaya askerleri ve agzetecileri toplatarak basladi ama emin olun bunlar biraz daha azarsa direk bu kafa ile alevileride toplarlar hani

bu arada adamin bahane ettigi 3.5 kiloluk terrier sosis kirmasi kopegimiz gecen ay oldu zaten, ilk evde oldu hayvan, gittigimde nefes almiyordu dilini cikarip kalp masaji yaptim elimde canlandi, kalbini dinliye dinliye veterinere kostum, serum filan bagladilar karacigerinin sutunde kitle vardi kanser suphesi olan, iyice buyuyup hayvanin kalbine baski yapmis, veteriner serum bagladi filan canlandi hayvan ama ertesi gun gecirdigi 3. kalp krizini atlatamadi ama hayvan hayatta iken acildi bu dava, sonuna kadar gidicem

birde haber yollamis sakin tazminat davasi acmasin haram paradir o diye bi araci daha geldi, biliyo ne halt yedigini tabi, melih basganimizin "tazminatlardan gelen apra bana anamin aksutu gibi helaldir" lafi ile basbakanin tazminatlardan nasil znegin oldugunu ve "para odemek istemiyorlarsa hakaret etmiycekler" lafini yolladim, ilk dava leyhimize sonuclanirsa catir catir actiricam tazminat davasini
Sosyal ağlarda paylaş

abi dul bir kadına laf atan hakaret eden adamın dini mi olur allah aşkına, benim karşımda genç bir kız var yalnız yaşayan, bir sürü zorluklar çekiyormuş maddi olarak, bugün geldi benim ocağımı kullandı yemek yapmak için tüpü bitmiş, aklımdan en ufak bir şey bile geçmedi.

viktor'un anlattığı bilmemne evladı her toplumda her grupta olabilecek bir şey.

burdaki şerefsizlik araya dini koyup şu haramdır bu helaldir ayağı çekmesi, alevilik muhabbeti yapması.

ağzını yüzünü kerteceksin bu herifin. haktır buna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...