Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

niye donuyo bu ekran

karareis

Öne çıkan mesajlar

evet arkadas niye donuyo ki bu ekran.ben kolay kolay sahros olmam yarım sise jack danielsdan sonra anca kafayı bulurum.ancak son zamanlarda bi turlu kafayı bulamıyodum.her sabah okula gitmeden once bi iki kadeh icerdim o kadar.ancak son zamanlarda bi sey oldu bi kadeh icmeden midem bulanır oldu.tanrım nası bi sey bu.sarhos olamuyodum.en sevdigim ickimi icemiyodum.neyse efendim sonunda onunla tanıstım VODKA.super bi seymis bu yav visnee karıstıroyusn icteayte karıstırıoyusn.seftaliye karıstırısıyosn.

neyse iki 35likten sonra guzel oldu simdide bitti bu meret yaw nerden bulacaz simdi bi sise daha.gecenin bu vaktinde tekel nerde.niye nobetci tekel yok ki.NOBETCİ TEKEL!!!!!!.lazım be abi gecenin bu vakti.Begüm nerdesin kız.bıraktı gitti.ole iste.neyse ben dısarı cıkıyom tekel arıcam.pff..la ırakta 35 kisi olmus 35lik votka hepsini geri getirdi nası seyki bu neyse ole iste.kendimi 18 yasında hissediyom yarında 9km kosucam.kosarım tabi.kosarım dimi?kesini kosarım ole iste
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Ağzıyla içki içmeyenleri sevmiyorum.

haklı adam.

yahu ne bu, 3-5 kişi var garbıçta, kişiselde, konu dışında, ''devamlı içiyorum, bak rakı, walla içiyorum , alkol kullanıyorum, hemde çok içiyorum bakın bakın.''
ne bu offf sıkıldım abi ben, yeter neyi ıspatlıyosunuz neyi tatmin ediyosunuz anlamadımki.
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen istediğini içsin beni ilgilendirmiyor. Ben de sorun yaşayana kadar içiyordum baya. Ama gelip de Kişisel'e "sarhoşum ne güzel, çok içiyorum, bakın 2 şişe devirdim, 3. de olsa şişesini de yerim" tarzı topicler, benim hoşuma gitmiyor açıkçası. Laraken, senin de çok içtiğini biliyoruz ama hiç gelip de böyle topic açtığına rastlamadım. Böyle topic açanını da sevmiyorum, sevmek zorunda değilim, kimse sevmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:

yahu ne bu, 3-5 kişi var garbıçta, kişiselde, konu dışında, ''devamlı içiyorum, bak rakı, walla içiyorum , alkol kullanıyorum, hemde çok içiyorum bakın bakın.''
ne bu offf sıkıldım abi ben, yeter neyi ıspatlıyosunuz neyi tatmin ediyosunuz anlamadımki.

katılıyorum.Ben içiyorum havalarında bi çok insan var bu aralar. İyi o zaman coco ftw
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
İsteyen istediğini içsin beni ilgilendirmiyor. Ben de sorun yaşayana kadar içiyordum baya. Ama gelip de Kişisel'e "sarhoşum ne güzel, çok içiyorum, bakın 2 şişe devirdim, 3. de olsa şişesini de yerim" tarzı topicler, benim hoşuma gitmiyor açıkçası. Laraken, senin de çok içtiğini biliyoruz ama hiç gelip de böyle topic açtığına rastlamadım. Böyle topic açanını da sevmiyorum, sevmek zorunda değilim, kimse sevmesin.

yok hani arkadaş garbıç falan demiş ya, öle fotolar koyuyorum ama onları "hohoo ben süper içerim" diye koymuyorum. sadece karizmamı insanlar görsün diye koyuyorum yahu : ).

şaka bi yana çok içip sarhoş olmamak övünülecek bişi değildir. adam iki bira içer kafası rahat olur, "lan sen 30 milyon harcıosun kafanın güzel olması için ben 4 milyon verdim rahatım" der öle kalırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Afferin Xaenin,ne buyuk adammışsın be.karşındakinin ne halde olduğunu bilip bilmeden atıp tutmuşsun.bir de vatanhaini ilan etseydin bari.sence kafası yerinde bi adam tutup bole mesaj atar mı?.belli ki ucmusum.ne kadar ictigimi bile yazmısım(gerce ne icitigimi de duzgun yazamamısım ya)yaptıgımı haklı çıkarmaya çalışmıyorum.yemisiz iste bi hıyarlık.

12 yasımdan beri aşık oldugum kızı kaybetmisim bi de sana hesap mı vericem?

gelelim hava kısmına.hava ne?kime hava atıcam?kimle hava atıcam? karareislemi?karareis kim be?aptal bir nick,bir tıkla yok oluyor.bi daha kim tanır kim bilir.neyine hava atıcam.

dogru tabi internet ortamı herkesin diline karısıcak değiliz.sevmiyomus sevmezsen sevme kime ne?

xeanin haric geri kalan herkesden özür dilerim bole aptalca bi topik actığım icin.rahatsızlık verdiğim için de.ole iste (bu gunlerde herkesden özur diliyorum zaten)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...