Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taktik FPS

huun

Öne çıkan mesajlar

Var mı bu yakınlarda gelecek bir taktik fps. Battlefield tarzı da olur, dar alanda kısa paslaşmalar şeklinde bir fps de olur ama mutlaka işin içinde taktik olması lazım. TF2 denesem mi denemesem mi diye düşündüğüm bir dönemdeyim, yakında gelecek ya da yeni çıkmış bu tarz bir oyun varsa düşünmüyorum ama TF2.

İlginize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Taktik FPS diyince Rainbow Six ve Swat serisi gelir öncelikle.
Ghost Recon da güzel, Rainbow Six daha polis, Ghost Recon daha askeri kalıyor.

Tam taktiksel FPS olmasa da Crysis, Operation Flashpoint ve Delta Force'a da bakabilirsin.

SWAT 3, SWAT 4, Ghost Recon Advanced Warfighter, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Rainbow Six Vegas, Rainbow Six 3 Raven Shield, ilgini çekecektir büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

warrock çektim bugün pek oynayamadım aşırı lag vardı, bugün yarın bi inceleyeyim onu; pek iyi birşeye benzemiyor ama...

fear combat olabilir evet, yarın da onu çekeyim. beleşti sanırım fear combat di mi?

bi de ben bunu neden buraya açmışım ki?
bi de yeni gelecek bişe yok mu bu tarz,araştırayım ben bi yarın
bi de sanırım her yol bf2142 ye çıkıyor, iyisi mi ben alayım bi tane daha, aptal kafam kaybettim dvd kutusunu
bi de dikkat ettiyseniz 4 bi altta alta oldu ki yatmam lazım. ZZz
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle çakma bf2 diyebiliriz ya da parası olmayan için beleş bf2 ama tabii daha çok silahla çatışma üzerine yapılmış bir oyun
en son oynadığımda 3 5 araç kullanıyorduk bf2 ye göre daha küçük haritalar fln var
bf3 çıkacak yakında ama ne kadar yakında bilemiyorum trailer ları süpper bakalım pc ye çıkacak mı :/
onun dışında da aklıma bişi gelmiyor ama bf2 alsan ve exp kasmaya başlasan uzun bi süre idare eder
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
yav nesi taktik oyunun.
hayır bunu çizgi film grafikleri içerdiği için söylemiyorum.
bu kadar çizgi film grafiklerine sahip olmayan fortress forever var mesela ikisi de tfc'nin devamı.
ancak tfc dediğin hadise, zaten quake gibi, unreal tournament gibi, speed action fps'lerden.

yoksa her oyunda zaten taktik öğesi bulunur, misal counter-strike.
Sosyal ağlarda paylaş

Rainbow six serisi muhteşemdir. hele iyi kulaklıklar ile multi oynarsanız dadından yinmez! öle diyim.. ghost recon'da adamları bulmak için biraz kasmanız gerekecek. alan büyük genellikle. ama kapalı mekanlarda da gözükmeden, sessizce fink atmaya çalışıyoruz

bu arada bi not düşelim. film çeken, editleyen arkadaşlar ghost recon'ın ses paketlerini bi incelesinler. çok kral yağmur seslerinden, envai çeşit kuş sesine, dünyanın her bi yanından dalga seslerine kadar epey ses dosyası var.. kopiraytlık bir şey yapmıyorsanız çok da sorun çıkacağını sanmıyorum.. bir yağmur sesi diğer yağmur sesine benzer sonuçta..

bunların dışında americas army serisi, arma: armed assault serisi (bu da online çok güzel oluyor) tavsiye edilebilir. vietkong ise bunları bitirdikten sonra yeni tfps çıkmamışsa falan oynanabilir. oynanmasada olur yani.

igi ve igi2 ise bulaşılmaması gereken oyunlar. yapay zeka kötü, görevler salakça...

splinter cell'in multi'si de tam bir tfps olmasa dahi tacticalshooter olarak oynanabilir.

rainbow6 ve ghost recon'ın en güzel yanı her görevi bitirmek için "tek yol"un olmamasıdır. çıkışlar ve hedefler sınırlı olmakla yolları birlikte dilediğinizce değiştirebilir ve bitirdiğiniz görevi başka başka şekiller ile defalarca oynayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

bişe diyecem ama kızarsınız diye korkuyorum. neyse gene de diyeyim kayıtlara geçsin:

ea oyunlarında cd keyinizi kaybederseniz. ea.com'da register a game linkine tıklayıp bilgilerinizi girdiğinizde daha önce register ettiğiniz oyunlarınızı görebiliyorsunuz. burda register no olarak verdiği şey aslında cd key. kısaca ben bf2142 me geri döndüm, çok mutluyum. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...