Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

arcane said:
expansion gelince guild olarak ne olacağımız belli olmaz sonuçta wow yalan rüzgarı gibi oyun ama şunu söyleyebilirim ki yardımlaşma ve eğlence ortamı içinde olacağız ve ortak muhabbet platformu guild olmasa bile kanal olarak ebedi kalacaktır ki guild zaten yeni birşey, biz hep kanalda takılıyorduk

Tekrarlayayım:

Frostmane pvp sunucusunda Horde tarafındayız. Guild adımızı yazmıyorum, yukarıdaki mesajda yazıyor eheh, çok terbiyesiz oyuncularımız.

Class olarak bizim neredeyse mottomuz olan bi cümle vardır, ne açayım diyenlere cevaben yazarız: "en sevdiğin neyse onu aç" çünkü başka türlü çekilmez bu oyun.

Balance ne alemde derseniz ben en son baktığımda druid, priest en az olan classlardı. rogue, mage ve shaman ise en çok olanlar. Sırf bugün 3 kişi geldi sanırım, açmadan önce whisper atarsanız guild listesinden söylebiliriz ama yani bence en sevdiğiniz neyse onu açın eheheu.

İletişim için /w Swarley
Öbür arkadaşlar Niyazi, Dazdingo, Ripsoul vs. zaten guildden kime sorsanız yardımcı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Biri warrior lazım demiş, ben warrior açayım, hunterla oynayasım gelmedi hiç. Çinlilere mi versem ya en azından 40'a kadar falan diyorum, hiç uğraşasım yok tekrar tekrar aynı yerlerde, aynı questlerle.

Bende açtım warrior, aç sende fark etmez kasarız zaten hızlandı lvl up lar zor olmaz o kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bilinçsiz leecher değilim :)
Son1 haftadır tamamen kontrolsüz leechlemedim özellikle Blizzing ban ve item honor vezası vercez lafından sonra.
İşteyken Avye girip charı guzel bi yere bırakıyorum ve 5 dakkada bir girip birine dmg yapıyorum mis gibi oluyor. Hatta KB bile aldıgım oluyor arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence bu daha iyi

Paladin adam retrubution aura kullanır genelde sonuçta ne kadar holy damage o kadar agro. Argent defanderda pek ihtiyaç duyulan bişey değil, healerlar tankı zaten %35e indirmez. Ama one hand specialization tüm verdiğiniz hasarları %5 arttırdığı için ciddi ekstra agro yaratır. Sonuçta consecrationın bile verdiği hasar %5 artıyor.

Zaten paladin HP si 1.06 ve 1.1 le çarpıldığı için warriordan çok oluyor, argand defandera ihtiyaç kalmıyor pek. %35e inmiş tanka hala heal gelmiyorsa ölsün o tank zaten. Sonuçta burda nerdeyse her vuruşu blocklayan (10 saniyede 8 kere) ve crit-crush yemeyen bir classtan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Imp devo saks. Cidden çok yararsız bi talent, o lvlda 320 armora 5 talent değmez.

Precision çok önemli direk 3lenmeli, 1 handed wep spec te holy dahil tüm damageı arttıyor %5, threat artışı %6.75 mi ne oluyor. Bide shield spec hep saçma gelir bana, zaten kaç damage blokluyosun ki %30 fazlası bi işine yarasın. Terraceta falan az ama sık vuran mobları grindlemek dışında pek işe yaramaz bence. O yüzden şöyle bişey var aklımda

http://www.wowhead.com/?talent=sZVhthx0dggqtV0x

freemoon edit : Ardent defenderın olayı planlandığı gibi giden combatlarda değil de healerların sıçtığı durumlarda ortaya çıkıyor. E healerlardan birinin sae olduğunu düşünürsek çok iş yapar :P İdeal ortam varsa evet yararsız bi talent. Ama solo grindde falan çok iş yapıyor.

Mtler falan genelde reckoyu da atıp iyice retri gidiyo imp cru imp judge falan. Gerçi ben dps paladin olacağımdan yaseminin imp cru almasına gerek yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

bugun oldum daha 70 :P questlerden prot itemlarını aldım hep, 60 70 arasını da cogunlukla dungeonla gecirdigim icin dungeonlardaki prot itemları da var. işte 440 def falan var daha sanırım 10k hp vs. (base def 370 miş şimdi baktım. daha o bile 375 deil)

belki ilerde çok iyi gearle ardent defender gereksiz olabilir ama pasif shield wall gibi şimdi benim için. ki heroic olmayan dungeonlarda çok fazla cc de kullanmıyorum tanklarken. maksimum bi morph yaptırıyorum bi casterı, gerisi aoe gidiyor zaten. o yuzde ardent defander iyi gibi şuan için. imp dev aura bence de gereksiz vermedim zaten ona. bi de imp hammer of justice yine başlarda iyi gibi. özellikle aoe tanklarken birini 6 sn stun da tutmak olayı cok rahatlatıyor 45 sn cd da gayet iyi oluyor.

spell konusunda %4 reduce çok da fazla gelmedi sanki bana ne bileyim.

bir de heroic badge larıyla 4 parça tankadin itemı alınıyor chest legs waist bi de feet sanırım. 75er badge (2si 60) onları toplayana kadar holy de olabilirim aslında. çunku tankadin arkasında iyi bir healer olunca cosuyor gibi geldi bana. (kötü itemlarla) warrior kadar dayanıklı değil gibi. holy olup healer olarak bu itemları biriktirebilirim sanırım. bana akıl verin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...