Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

büyü de gel çocuk, büyü de gel, hadi o yolları, yürü de gel.

Saeros

Öne çıkan mesajlar

hehehehe.
bir günü daha böyle kapatırken
of saks
yatıyorum?
amaan.
akşam whopper menü aldık patatesi soğuk çıktı, çok zalim bir situasyon (FATİH TERİM İNGİLZİXECESİ AZUAHZUAHZUAZHAUZAUAZ)
yeni kulaklık aldım eskisi yan basınca, buna da alışamadım, alışmaktan öte hatta direk mengene gibi sıkıyormuş hissi veriyor bi süre sonra, çok zalim
yalın'ın zalim diye şarkısı vardı, o şarkıya osuriym ben
gitarını da yere çalayım
o herifi canlı yayına çıktığında görmüştüm, çok heyecanlıydı lan çok komik
laylaylom
penis
forgatın riılms kitabı alıcam büssürü cumartesi filan gidip
finallerden önce hepsini bitirmeliyim, yoksa girdap gibi dönen palalar bi boka yaramaz o finallerde, kodumun finalleri, allah belasını versin finallerin, çok küfürler finallere, aksın bacaklarından milyonlarca doğmamış çocuğum okeyto, baydım ulan, daha ilk sınıftayım bi de, bilseydim bu kadar bayık olduğunu geçen sene kasar geçerdim, biraz daha eğlenceli olurdu dersler senaryo yazımı falan, kodumun salak şapşal öküz bok şeylerini ezberlemek zorunda kalmazdım şimdi allah belasını versin, gerçi ikinci sınıfta da bissürü ezberlenicek şey vrdır kesin, gerizekalı mal eğitim sistemi,yaşamdan soğudum ulan bu kadar mı şapşal olur bi olay bi boka yaramicak şeyleri ezberleyip kıçıma sokup napıcam ahuahuahuhsaöflejkekfndf.
yatarııım yatarııım ne yapsaam yayehheheheh
baldur's gatedownload'um yrın biticek, çok mutluyum
yoo değilim de
merak ediyom
ama kesin çalışmicak
şans yok ki zaten
kesin bişeyinde hata çıkar şey gibi kalırım ben de
oaah çok sıkıldım
OAAH
OAAHÖRÖELER.
ağlamak YOOoOooOoOOK
gülllmek VARS.
volkswagen'i vardı annemin eskiden ne güzel arabdyı arka camları çok dallamaydı ama minnacıktı ittire ittire zarzor açılırdı küçüktüm de zaten daha da zor olurdu güzeldi antalya odam filan rüya görmüştüm bi tane odamın sağ üst köşesinde uzaylı gibi bişey vardı parlıyodu böyle mal mal sonra uyanmıştım bi keresinde de karşımdaki duvardan aslan çıkmıştım rööh diye üstüme zıplamıştım uyanmıştım yani hep uyanıyorum işte böyle salak bi olay yatayım şimdi sabah uyanayım o zaman baldur's gate'in download'u bitsin sonra onu oynayayım bozuk çıkmazsa tabi çıkmaz heralde eyo x-box alıcam bi de belki anneme nassa ordaki bilgisayar boktan bari televizyonda takılırım gamer olurum falan wow wow baydı zaten warhammer gelsin ona geçiym ayh
Sosyal ağlarda paylaş

10da uyudum ben de dün ooh sabaha kadar iyi uykumu alırım diye.
-sonraki sahne-
*saat 2buçuk ve ben gözlerim pört pört tavana bakıyorum*

bi ara bi reklam vardı "biz komando gençleriz höylöy löy bilmem ne yirik" diye. neydi o.

şibidüvap dübap.

hee ders var 2 saat sonra. pöf. uyusam uyunmaz.

uyanık kaldığım bu gece boyunca hayatımda ciddi kararlar aldım, söylemem. ya da söylerim, alıcağım gitara karar verdim oluuum. aybanez rgt320q yaaa yaa. nabeer? tabi o parayı anca 2-3 yıl içinde elde ederim bens.

neyse

süper progresif metal grupları keşfettim ayrıca. kültürüm ikiye katlandı bi gecede.

delioğlan da uyanıktı gece. kakasını yapıyomuş şimdi msnden haber verdi.

kahvaltı mı yapsam?

jugazmort. anlayan anladı.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
hmm baldur's gatein çalışmazsa haber ver linklerim sana çalışan version :P

çalışmazsa kendimi asarım.

Lancelion said:
selam.

HADİ LAN BAS GİT TEPEMİ ATTIRMA LANselamnaber.

ya burak ne saçma şeyler yazmışsın, topicimin aristokrat havasını bozmuşsun. GET A LIFE BURAK RAFIL!1 ahah derse gitmiştir bu şimdi, of kıyamam, benim dersim yok, evde oturuyorum çok eğleniyom sen şimdi güneş ışığı altında yürüyosundur muhtemelen, sonra ders falan bir sürü insanla aynı yerde ıyy :S:S:S
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

akşam whopper menü aldık patatesi soğuk çıktı, çok zalim bir situasyon (FATİH TERİM İNGİLZİXECESİ AZUAHZUAHZUAZHAUZAUAZ)
çok zalim
yalın'ın zalim diye şarkısı vardı, o şarkıya osuriym ben
gitarını da yere çalayım
o herifi canlı yayına çıktığında görmüştüm, çok heyecanlıydı lan çok komik
laylaylom
penis,
finallerde, kodumun finalleri, allah belasını versin finallerin, çok küfürler finallere, aksın bacaklarından milyonlarca doğmamış çocuğum okeyto, baydım ulan, kodumun salak şapşal öküz bok şeylerini ezberlemek zorunda kalmazdım şimdi
OAAH
OAAHÖRÖELER.
ağlamak YOOoOooOoOOK
gülllmek VARS.
volkswagen'i vardı annemin eskiden ne güzel arabdyı arka camları çok dallamaydı ama minnacıktı ittire ittire zarzor açılırdı küçüktüm de zaten

walla yarıldım ahahahah:D:D:D:
kankito takma final falan ya gençiz daha ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dev said:
eMule'de ingilzcesi yok. hepsi italyanca veya fransızca. umarım eMule'den indirmiyorsun. Benim eMule'den indirdiğim 4 tanesi de aynı şekilde çıktı. evet.

yok torrent'ten indiriyom, indi hatta, başlıyorum yüklemeye şimdi oh yesh

ne açıcağımı düşünmedim hiç bilmiyorum çünkü classları filan zerre kadar.
wow'da her class'dan açmışlığım var, burda da öyle olur heralde sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda belli başlı büyüler var breach olsun fireball olsun abu dalsim olsun, sorcererla hepsini alabilirsin. 7. lvl ne ezberlesem diye düşünüyosun hop mage geldi karşına ama elinde hiç ruby ray of reversal kalmamış mesela. Sorceror öyle mi çatır çatır atar.
Sosyal ağlarda paylaş

Çokakıllıadam said:
Merhaba arkadaşkar bugün başımdan geçen saçma sapan bir olayı anlatmak istiyorum.

Şimdi Evimizin azıcık ilerisinde bir berber var. Taşındığımızdan beri yani 2 yıldır bu berbere gidiyorum. Aslında beğenmiyorum ama başka seçenek yok. Berbere ne zaman gitsem adam arkadaşlarıyla beraber tavla turnuvası düzenliyor, bir yandan bir içip bir yandan tavla oynuyorlar. Bazen biri birine vuruyor, oda ona vuruyor, sonra eşek kadar adamlar 'elim sende' oynamaya başlıyorlar döt kadar dükkanın içinde yumruklaşarak. Ben her geldiğimde bana 1 hafta önceden kalmış asitsiz kola verip, yavaş yavaş içmemi tembihliyolar hemen bitipde işe koyulmamak için.
Bazenleri 2-3 kişi oluyorlar, turnuva düzenleyecek sayı ulaşamayınca. Yanımda genel ev hikayelerini, terbiyesiz fıkralar anlatıyorlardı.
Ben her seferinde bu berbere istemeyek gidiyordum. Bir gün evin hemen yanında bir tane daha berber açıldı baya lüks duruyordu. Ama eski berberimi satmamak için hiç gitmeyi düşünmedim.
Eski berber ile aramdaki ilişki enseye şaplak, döte parmak şeklinde bile olsa adamın : 'Sen zaten yumurta gibisin birde amerikan kesince ipne gibi oluyorsun' tavsiyesinden sonra gözümü açtığından dolayı biraz sempatim vardı adama, onun için satmadım berberimi.
Ama birgün çok fena kesti saçımı hiç beğenmedim, yamuktu resmen ,eve gelip terzi makasıyla düzeltmek zorunda kalmıştım.

Neyse birgün cesaretlenip o yeni, lüks berbere daldım. Adam süperdi, müşterilere çok saygılıydılar. Çok hoşuma gitmişti. Bende bundan sonra burası yeni berberim olsun dedim. Ve 2 kere orada kestirdim saçımı.

Bugün dersaneden sonra kola almak için bakkala gittim birde baktım eski bakkal ile karşı karşıyayım. 'Naber lan' dedi. Bende 'iyi abi senden' dedim. 'Bu napıyon' dedi. Bende 'İyi ne olsun' dedim. Sonra yavşak yavşak gülümsemeye başladım. 'Bak saçım uzadı' dedim. Hani daha yeni uzamış başkasına gitmedim sana gelicem, düşüncesini uyandırmak için. Sonra 'hadi görüşürüz' dedim, çıktım.

Ama çok fena bir andı. Adam dövücek diye korktum. Sonra asansörde düşündüm, ben saçımı 2 ayda bir kestiriyorum. İki kere yeni berberde kestirdim. 4 Ay kafadan gidiyor birde şimdi saçım kesilme seviyesine geldi adamı 6 aydır görmüyorum yani, kesin anlamıştır başkasına kestirdiğimi. Ama ben öyle mal mal gülümseyince kafası karıştı sanırım.

Böyle bir olay işte bir an endişelendim, kötü oldum. Ama şimid tekrar düşümdüm gayet normal birşeymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
Çokakıllıadam said:
Merhaba arkadaşkar bugün başımdan geçen saçma sapan bir olayı anlatmak istiyorum.

Şimdi Evimizin azıcık ilerisinde bir berber var. Taşındığımızdan beri yani 2 yıldır bu berbere gidiyorum. Aslında beğenmiyorum ama başka seçenek yok. Berbere ne zaman gitsem adam arkadaşlarıyla beraber tavla turnuvası düzenliyor, bir yandan bir içip bir yandan tavla oynuyorlar. Bazen biri birine vuruyor, oda ona vuruyor, sonra eşek kadar adamlar 'elim sende' oynamaya başlıyorlar döt kadar dükkanın içinde yumruklaşarak. Ben her geldiğimde bana 1 hafta önceden kalmış asitsiz kola verip, yavaş yavaş içmemi tembihliyolar hemen bitipde işe koyulmamak için.
Bazenleri 2-3 kişi oluyorlar, turnuva düzenleyecek sayı ulaşamayınca. Yanımda genel ev hikayelerini, terbiyesiz fıkralar anlatıyorlardı.
Ben her seferinde bu berbere istemeyek gidiyordum. Bir gün evin hemen yanında bir tane daha berber açıldı baya lüks duruyordu. Ama eski berberimi satmamak için hiç gitmeyi düşünmedim.
Eski berber ile aramdaki ilişki enseye şaplak, döte parmak şeklinde bile olsa adamın : 'Sen zaten yumurta gibisin birde amerikan kesince ipne gibi oluyorsun' tavsiyesinden sonra gözümü açtığından dolayı biraz sempatim vardı adama, onun için satmadım berberimi.
Ama birgün çok fena kesti saçımı hiç beğenmedim, yamuktu resmen ,eve gelip terzi makasıyla düzeltmek zorunda kalmıştım.

Neyse birgün cesaretlenip o yeni, lüks berbere daldım. Adam süperdi, müşterilere çok saygılıydılar. Çok hoşuma gitmişti. Bende bundan sonra burası yeni berberim olsun dedim. Ve 2 kere orada kestirdim saçımı.

Bugün dersaneden sonra kola almak için bakkala gittim birde baktım eski bakkal ile karşı karşıyayım. 'Naber lan' dedi. Bende 'iyi abi senden' dedim. 'Bu napıyon' dedi. Bende 'İyi ne olsun' dedim. Sonra yavşak yavşak gülümsemeye başladım. 'Bak saçım uzadı' dedim. Hani daha yeni uzamış başkasına gitmedim sana gelicem, düşüncesini uyandırmak için. Sonra 'hadi görüşürüz' dedim, çıktım.

Ama çok fena bir andı. Adam dövücek diye korktum. Sonra asansörde düşündüm, ben saçımı 2 ayda bir kestiriyorum. İki kere yeni berberde kestirdim. 4 Ay kafadan gidiyor birde şimdi saçım kesilme seviyesine geldi adamı 6 aydır görmüyorum yani, kesin anlamıştır başkasına kestirdiğimi. Ama ben öyle mal mal gülümseyince kafası karıştı sanırım.

Böyle bir olay işte bir an endişelendim, kötü oldum. Ama şimid tekrar düşümdüm gayet normal birşeymiş.

Abi bu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...