Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski sevgilim

urmesque

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
buraya bu konuyu açtığına göre psikolojik olarak kendini rahatlama ihtiyacı hissediyorsun gibi geldi bana. yani ayrılmanızı ya da onun yeni birini bulmuş olmasını henüz tam olarak kabullenememiş bir insanın sergileyeceği bir davranış biçimi gibi geldi.

+++

soyleyip keyif kacirmak istemezdim ama aci gercek :/
Sosyal ağlarda paylaş

Olivies said:
Ardeth said:
buraya bu konuyu açtığına göre psikolojik olarak kendini rahatlama ihtiyacı hissediyorsun gibi geldi bana. yani ayrılmanızı ya da onun yeni birini bulmuş olmasını henüz tam olarak kabullenememiş bir insanın sergileyeceği bir davranış biçimi gibi geldi.

+++

soyleyip keyif kacirmak istemezdim ama aci gercek :/

valla elinde sonunda beni aricak olan adam için neden üzliyim?? şöyle bir şeye de değiniyim 14 şubatta ben ayrılmıştım ondan :D

eğlenelim die açtık sizin gibi olayları bilmeden yorum yapanlar sağolsun.

ama ben gene de eğleniyorum =) istediğiniz kadar gelmiş burda "kendini avutuosun" geyiği yapın..
Sosyal ağlarda paylaş

neyse sen kendini daha iyi bilirsin tabi sadece dediğimiz gibi bir durum olduğunu fark edersen "get over it" denen felsefeyi uygulayıp bahsedilen kişinin sana döneceği hırsıyla yaşama (çünkü bu noktadan sonra bu sevmeye bağlı bir geri kazanma isteği değil tamamen kabullenememe, hırs ve öc alma tarzı duygulara bağlı bir geri kazanma isteği haline dönüyor).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...